Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elképzelhető, hogy sose...

Elképzelhető, hogy sose fogunk kijönni egymással?

Figyelt kérdés
3 éves lesz a kislányom, és kb 1 éves kora óta nem vagy csak nagyon nehezen tudunk együttműködni. Egész egyszerűen borzalmas természete van, a leges legutolsót is ki tudja hozni belőlem. Lassan feladok minden próbálkozást úgy érzem, mert kb minden hiába. Csak akkor normális, amikor épp kedve van hozzá, az pedig nagyon kiszámíthatatlan. Kinek van tapasztalata még ilyen lehetetlen gyerekkel? Nagyon csalódott vagyok, mert mindig azt szerettem volna, hogy boldogok legyünk, de csak a bosszúság meg a keserűség van vele :( hogy lehetne ezt megváltoztatni?
2013. aug. 11. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a fiammal,én önfejű,türelmetlen makacs nyilas vagyok,ő pedig megy fejjel a falnak borzasztóan önfejű és makacs ő bika alatt született de a kos elírás is ugyanúgy illik rá szóval egy kos-bika,rendkívül nehéz eset.Semmiből nem tanul,nem érdekli mit mondok,ha megbüntetem,ha szépen kérem azt meg se hallja,szóval mindketten szörnyen ön fejűek vagyunk,bízom benne ahogy nő azért megtaláljuk egymással a hangot.2,5 éves.
2013. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
már most felesel,sőt vitatkozik is,és velem ilyen csak az apjával fele ennyire sem makacs pláne a nagyszülőkkel ott csak ritkán mutatja ki a foga fehérjét.Ha valamihez nincs kedve,akkor mindent megtesz hogy ne kelljen csinálni :) amúgy nagyon szeretem jófej meg tiszta fiú de ki tud készíteni
2013. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hú, a lányommal hasonló volt a helyzet 3 éves koráig. Az ovi jót tett, és a pszichológus barátnőm tanácsára kevesebbet szóltam rá, sokmindent megengedtem neki, amiért korábban rászóltam, (most már tudom, hogy teljesen feleslegesen). Van amikor kár rászólni, mert úgyis ellenkezik, és valójában nem is akkora baj, amit csinál, csak épp engem zavar. Nyilván mindent nem kell megengedni, de én túl korlátozó voltam, már látom, akkor nem tudtam. Többet játszottunk, kevesebbet vitatkoztunk. Mára nagyon jó a kapcsolatunk, de sok komoly veszekedésünk, beszélgetésünk is volt már. De ő már iskolás.
2013. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!