Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodás korú (vagy kisebb)...

Óvodás korú (vagy kisebb) gyerekeid játszanak otthon egymással? Ha igen, akkor milyen játékkal?

Figyelt kérdés
A gyerekeim alig játszanak egymással. Elgondolkodtam: lehet, hogy valamit rosszul csinálok? Vagy egyszerűen nem kötik le a játékaik őket? (Nem sok játékuk van, inkább könyveket szoktam venni.) Szeretnék ezen változtatni, csak nem tudom, hogyan. Nálatok hogy van ez? A gyerekek 6 éves fiú, 4 éves lány, 2 éves lány.
2012. nov. 25. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fiaim 3,5 illetve 5,5 évesek, ovisok. (lányom nincs, csak még egy 3,5 hónapos fiam, így csak ez ügyben tudok nyilatkozni)

Vettünk nekik tavaly Karácsonyra a Tescoban fa vonatsíneket és hozzá vonatokat. Ezzel n agyon sokat játszanak együtt. Vagy van egy rakás kis autójuk,traktorjuk,markolójuk, tűzoltó autójuk- így játszanak pl autó mentőset. Egyik autó kigyullad és megy a tűzoltó eloltani a tüzet. Vagy építő kockákból építenek karámot a műanyag állatkáiknak és azzal játszanak.. Vannak társas játékaik-egymással játszanak azokkal is. Kirakóznak , segít a nagy a kisebbnek. Ilyesmik.

Vegyél játékokat ne csak könyveket, mert azzal nem fonódik össze a kötelék közöttük!!

2012. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen játszik bár egyedül van,mindennel játszik,épít,kirakózik,autókkal játszik szerepjátékokat,vonatozik,fest,rajzol,könyveket olvas,kártyázik,vagy társasozunk,szóval minden játékával játszik.
2012. nov. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!