Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen immunerősítőt adtok...

Milyen immunerősítőt adtok gyermekeiteknek így ovikezdés előtt?

Figyelt kérdés
Lányom sajnos nem eszi meg a gyümölcsöket.Így arra gondoltam,hogy valamivel pótolni kellene a vitaminokat.Tavaly bölcsiben nagyon beteges volt és ezt szeretném megelőzni.
2013. aug. 11. 17:08
 1/6 gabszem ***** válasza:
én csak c vitamint adnék neki. Zöldségeket se eszi?
2013. aug. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Tejet, tojást, zöldségeket, valódi gyümölcslét. A mesterséges vitaminok nem érnek semmit. De hiába adsz neki bármit, az első időkben akkor is elkap minden betegséget.
2013. aug. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem eszik meg semmilyen zöldet, de nem lett beteges a bölcsiben. Turmixot szokott kapni (Kubus üvegben...) illetve Marslakócskák szirupot, ha eszembe jut (kb. hetente 1x).
2013. aug. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ascorbin savat és broncho-vaxom amit szoktam neki adni. Néha veszek drágább 100% gyümölcslevet (1300FT litere így csak nagyon ritkán veszek és vízzel hígítom) Gyümölcsöt zöldséget csak akkor eszik ha kedve van, vagy ha sikerül átvernem. Natúr joghurtba gyümölcs, sütök piskótát és arra halmozom a gyümölcsöket, gyümölcs saláta, gyümölcscentrifugával gyümölcslé, házi krémtúró és gyümölcs, kenyérre viccesen pakolva zöldség (arc, maci, gomba paradicsomból stb.) csokiba mártott gyümölcs stb.
2013. aug. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fél tasak sunrise-t kap a fiam de Ő még csak bölcsis, amióta ezt issza nincs semmi baja,és ebbe minden természetes,gyümölcsöket,növényeket és ásványi anyagokat tartalmaz.Nem olcsó de garantáltan egészséges marad a gyerek.
2013. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én most a gyógygombákat fogom kipróbálni

immunerősítőre, és akut bronchitisre a fiamnál.

Aztán meglátjuk mi sül ki belőle.

2013. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!