Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisgyermeked testhője...

2 éves kisgyermeked testhője hogyan alakul egy napon belül?

Figyelt kérdés
Soha nem mértem csak ha beteg, csak egyszer úgy láttam hogy nyűgösebb és azóta figyelem. Popsiban mérve van hogy elmegy 37,8-ig pedig nem beteg. Normális ez?
2013. aug. 12. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebből le kell számolnod fél fokot. Reggel alacsonyabb, este magasabb. Nekem egy éves volt a fiam, mikor észrevettem, hogy minden este enyhe hőemelkedése van. Elvittem orvoshoz. Nem akarom mondani, hogy hónapokig vizsgálták. Volt, hogy egy héten keresztül naponta kellett vinnem vizeletmintát, meg egy hónapon keresztül napi háromszor megmérni popsiban és hónaljban is és táblázatot vezetni róla. Végül elegem lett az adott kórházból és átmentem egy másikba, ahol egy kedves doktor néni 10 perc alatt rájött, hogy arcüreg gyulladása van.
2013. aug. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nagy meleg volt vagy sokat szaladozott, normális is lehet a 37,3 (a hónalji ennyi lenne).Esetleg a foga is jöhet.

Van akinek minden ilyesmi nélkül is ennyi délután. Nem biztos, hogy kóros.

2013. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!