Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Játékkonyhát szeretnék kislány...

Játékkonyhát szeretnék kislányom 2 éves szülinapjára, melyiket javasolnátok?

Figyelt kérdés
Én a Smoby Bon Apetit Cherry és a Smart konyha hanggal között vacilálok, de nem tudom, hogy a 72 cm-es magasság alatt mit értenek.
2013. aug. 13. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:

MI a konyhát nem tudtuk megvenni, csak a készleteket hozzá, nagy élmény nekik, ha sok pénzem lenne, biztos megvenném az egyiket innen:

[link]

2013. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én innen gyűjtöttem ötleteket:

[link]

2013. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is a 2. szülinapon volt játékkonyha (bár kisfiam van, de a mai napig imádja és szerintünk nem ciki, hiszen ezt látja tőlünk otthon, hogy mi is teszünk-veszünk).


Mivel ez inkább szerepjáték típusú játék, én mindenképpen a magasabb verziót venném, mert még 5 évesen is fog vele jó esetben játszani, babát etetni, piacozni stb.


Nálunk hangot adó van (az egyik főzőlapra ha serpenyőt teszünk, akkor az olaj pattog, ha fazekat, akkor rotyog, ha kannát, akkor forr a víz stb.- vagy a visszaszámlálásnál perceg- ilyesmi)- de ez csak a hozzávaló edényekkel csinálja.

(mondjuk nem nagy művészet rájönni, hogy mit kell tenni a másik, külsős edény aljára, hogy pont ott nyomja meg az érzékelőt a főzőlapon, ahol kell a megfelelő hanghoz :)


Ami még nekünk nagyon bejött a kiskonyhánkban az az, hogy van egy pici mosogató része, ami t. egy lyukas aljú medence, amibe csatlakozik egy gumicső- a "csap" ennek a gumicsőnek a vége. Olyasmi nyomgatós, mint egy folyékonyszappan adagoló- csak a medencéből a vizet keringeti körbe-körbe.

Nagyon jó móka és hidd el nem fog úszni a lakás- gyorsan meg lehet vele tanulni normálisan "mosogatni".


A miénk ilyen (az első kép középtájon a piros-kék színű, ahol a képen az ázsiai kislány játszik vele):


[link]


Ehhez mindenféle plusz zöldséget, gyümölcsöt szettben is lehet venni baráti áron.


Szép napot.

2013. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bon Apetit van a lányomnak, másfél évesen kapta. Hónapokon keresztül játszott vele, nagyon szerette. A másikat nem ismerem.
2013. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

72 cm-en a konyha legmagasabb pontját értik, tehát ha van polcos része, akkor azt.


Mi fából készült babakonyhát vettünk, 16 hónapos volt a kislányom, amikor megvettük, szombaton lesz 3 éves, a konyha sikere azóta is töretlen, nagyon szeret vele játszani. Így én inkább ilyesmit javasolnék.

2013. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Smoby Bon Apetit konyhát kapott a lányom tavaly karácsonyra. Akkor még nem volt 2 éves. Még most is nagyon sokat játszik vele, nagyon szereti.
2013. aug. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!