Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jogosan érzi a szomszéd...

Jogosan érzi a szomszéd anyuka úgy, hogy bármikor eljöhet az ő gyermeke játszani hiperaktív fiamhoz, ha az enyém viszont nem mehet oda, mert nagyon mozgékony?

Figyelt kérdés

Ha a szomszéd kisfiúval van akkor mégjobban felpörög ,teljesen kezelhetetlenné válik .

Van viszont olyan barátja akivel nincs ilyen probléma ,mert érzi,hogy elfogadja és nem jegyzi meg percenként,hogy te rossz vagy ,nem provokálja direkt méginkább dolgokkal ,hogy aztán cinikusan kinevethesse csekély kudarctűrése miatt .


2013. aug. 14. 06:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Mivel amúgy sem tesz jót a fiamnak a szomszéd kisfiú ezért számunkra sem jó ,ha átjön ,van másik barátja a fiamnak szerencsére .
2013. aug. 14. 06:41
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Én megmondanám szomszédasszonynak, hogy tartsa otthon a gyerekét.

Biztos nem engedném, hogy az enyémet kinevesse meg cukkolja...

Maximum nem beszélünk...

2013. aug. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Elolvastad amit leírtál? az én fiam nem hiperaktív, egy totál normális kisfiú, elmúlt 2 éves. Van az utcánkban egy vele egyidős kisfiú, aki rossz, neveletlen, mindent megengednek neki, ha együtt voltak a fiam meghülyült, szó szerint hozzáhülyült a másik gyerekhez. Én úgy gondoltam, hogy amelyik gyerek nem jó hatással van az én gyerekemre annak a gyerek társaságára nincs szükségünk. Elmondtam ezt az anyukának is, mert ő mindig keresett, én meg nem győztem lerázni, de egyszer elmondtam neki, hogy így gondolom, ha megsértődik megsértődik ha nem nem. Nem érdekel.

csak egy példát mondok: Kavicsokkal dobálózik örökösen a másik kisfiú, autókat is megdob, de az anyja nem szól rá, csak elhúzza a csíkot ha nagyot koppan a kavics. Amikor az én fiam is elkezdte dobálni az autókat akkor telt be a pohár. amikor rászóltam az anyukára, hogytalán szóljon rá a fiára, hgy ezt nem szabad, ő azt reagálta, hogy ő nem fog mindenért rászólni, mert az nem gyerekkor ha mindenről le van tiltva.

Na ezt csak azért írtam, hogy neked jogod van eldönteni, hogy kit engedsz be és kit nem. Van amikor jobb ha a gyerek egyedül játszik, mint legyen egy aki rosszra tanítja.

2013. aug. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bennem az a kérdés merült fel,hogy melyik gyerek az igazán rossz ,aki nem tehet róla ,hogy hiperaktív,de emellett törekszik arra,hogy alkalmazkodjon,szerethető legyen,vagy az aki örömét leli egy beteg gyerek cukkolásában ,hogy kihozza belőle a legrosszabbat ?
2013. aug. 14. 08:00
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem nyilvánvaló??

A gyerekek elég furák. Az anyukák meg még furábbak. Számomra nem a te gyereked a rossz.

2013. aug. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már - nagyon helyesen - régen eldöntötted, hogy megszakítod a kapcsolatot a másik családdal, és a megerősítést várod tőlünk. És szerintem már meg is kaptad. Te vagy felelős a gyerekedért, döntsd el, hogy mi jó neki és mi nem, és ami nem, annak ne tedd ki, ha nem muszáj.
2013. aug. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
akor tilsd el a gyerekedett a szomszéd gyerektöl ennyi .
2013. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!