Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, őszintén, belefutotta...

Anyukák, őszintén, belefutottatok már olyan rajzfilmbe, rajzfilm sorozatba, ami nektek is nagyon-nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
Illetve van olyan, ami annyira rossz/buta/csúnyán megrajzolt, hogy kiveri nálatok a biztosítékot?
2013. aug. 14. 12:02
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Férjemmel kb. Bajkeverő Majom függők lettünk, na jó, ez túlzás, de kifejezetten tetszik nekünk is, nem csak a gyerekeknek. A múltkor meg letöltöttük az Így neveld a sárkányodat rajzfilmet, a kicsit hidegen hagyta, mi meg odaragadtunk a kanapéhoz:)
2013. aug. 14. 12:04
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk nincs itthon TV-nk így a gyerek sem TV-zik. De vendégségben egyszer láttunk egy Shound a bárány részt és azóta már megrendeltük az összes DVD-t ami megjelent. Sajnos mi csak külföldről tudtuk megrendelni, de lehet azóta már Magyarországon is megjelent. Nem sokat beszélnek benne így mindegy is milyen nyelven nézzük. :D
2013. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

Shaun a bárány a No1.

Egy ideig eltűrtem a Caillou mesét. Most már legszívesebben az íróját is felakasztanám. A lányom imádja, két évesen fanatikus és már-már ilyesztő, mennyire szereti. Nincs olyan nap, hogy a másfél órás különkiadást (Caillou karácsonyát) ne nézné meg. Ilyenkor takarítok, főzök, elvonulok. Én már nem bírom .. rettentően gyűlölöm, ha csak a zenéjét meghallom. :)

Miss BG-t is szoktam vele nézni.

Valamint az alap: Magyar Népmesék, Kukori Kotkoda, Mekk Mester és társai.

2013. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

Mi gyerekek elött is szerettük a rajzfilmeket, moziba is simán megnézünk ilyeneket.

Férjem nézi a felnötteknek valót pl Simson család és társai.

Ami kicsiknek való az annyira nem köt le. A nagy is még csak 3 éves.

De ami kiverte a biztositékot az a Maszat meséböl egy ahol Maszat gyertyával játszik egyedül otthon, mert elmegy a villany. Szerintem erre nem kell tanítani az ilyen piciket, a gyertyával elöször is egy kicsit sem játszunk, és legalább 10 éves legyen hogy egyedül hozzá nyulhasson.

2013. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is a Shaun a bárány jutott egyből eszembe!! De a Timmy is nagyon jó! Vagy a Nemo, azt is nézegettük egy időben. Rossz rajzfilmből nagyon-nagyon sok van, komplett rajfilmcsatornákat tudnék említeni. Igazából a lányom csak a kettest nézi, vagy inkább azt sem.
2013. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

A fiam mániákusan imádja a Mickey egér játszóterét.

Részemről már a falnak megyek tőle. Megvan négy évad dvd-n, egyiket sem unja. Ha meglenne hozzá a szókincse, szerintem még a dialógusokat is fújná...

Youtube-on vannak a régi Mickey egér részek, azokat viszont szeretem.

Ami nekem most nem tetszik, az az új törpök, szerintem rémesen sikerültek, ijesztőek.

A Timmy a kisbárány is jó, minden reggel el kell mesélnem, hová mennek...

2013. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Igen, a Timmy és a Shaun is tényleg vicces tud lenni!

Amúgy megértem a Calliu "függő" kisgyerek édesanyját, az én kisfiamnak Thomas gőzmozdony mániája van...már én is elhatároztam, hogy ha egyszer lesz egy időgépem, akkor vagy magamat pofozom meg, mikor először megmutattam a fiamnak, vagy az íróját:)

Egyébként mi még a T-rex expresszt is szeretjük, bár annak a grafikája elég rossz, de az külön tetszik, hogy minden rész végén egy paleontológus beszél a részben látott dínókról, korszakokról.

2013. aug. 14. 12:56
 8/20 anonim ***** válasza:
Kisfiam Mickey rajongó,de nagyon szereti a Bogyó és Babócát,valamint a vonatos meséket!Amit nem engedek neki nézni,mert szerintem borzalmas és ijesztő az a MTV2-őn a Mumim völgy!
2013. aug. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

nekünk sincs tévénk ezért sok mindenről amit írtatok még nem is hallottam

neten nézünk magyar népmesét

azt vettem észre nálunk inkább a mondókák jönnek be mint sem a mesék

aztán majd lehet hogy változik


most épp a nagy kedvenc a boci boci tarka a KerekMese előadásában

2013. aug. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Georg nekem is bejön, nagyon aranyos.


De ami legjobban tetszik az Oscar Oázisa!!! Jobban élvezem mint a fiam :)

2013. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!