Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Leesésgátló kérdés?

Leesésgátló kérdés?

Figyelt kérdés

Ilyesmi heverőnk van:

[link]


Erre jó az ilyen leesésgátló? Vagy ezek csak a favázú ágyakra jók amiken külön matrac van?

[link]

vagy ez

[link]


2013. aug. 15. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni lecsukni a heverot rendesen tőle.
2013. aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen heverőkhöz nem nagyon van leesésgátló. Azokat az ágykeret/ágyrács és a matrac közé kell bedugni. A kárpitos heverő felső része sokkal vastagabb, mint egy ágymatrac, tehát valószínűleg a leesésgátló "nyele" le sem érne az ágyneműtartós részig, ahová egyáltalán be lehetne dugni. És ahogy írta az első is, ezek a heverők eléggé szorosan zárnak, nem nagyon tudsz oda bedugni merev fém dolgot.
2013. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a fém használható, mert a magasság adapterrel tudod állítani. Szerintem mivel az a része, amit a lecsukodó fekvőfelület alá bedugsz egy sima lapos valami nem fogja zavarni az ágy lecsukását. Nem véletlenül találták ki. Nem mindenkinek van matracos keretes ágya. De ez csak egy vélemény. Ha tudtok menjetek el egy boltba és nézzétek meg élőben. Ott talán tudnak tanácsot is adni. Vagy hívd fel a boltot és kérdezz rá telefonon. Biztosan segítenek.
2013. aug. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!