Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit érdemes megnézni Siófok...

Mit érdemes megnézni Siófok környékén 3,5 éves kisgyerekkel? Tapasztalatokat várnék. Érdekelne klassz játszóház, játszótér, érdekesség, túra, kilátó.

Figyelt kérdés
Köszi előre is, azért is írtam ide, mert itt túlnyomórészt értelmes szülők vannak :)
2013. aug. 16. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:

a főtéren van a víztorony,aminek a felső része körbeforog,és be lehet látni a várost. a Jókai parkba (balaton parton) van egy szuper játszótér. és maga a park is nagyon szép. a kikőtőből indulnak séta hajók,ami szintén jó gyereknek/felnőttnek.

Játszóház is van a Kálmán sétányon.

és tele vannak a sétálók ugrálókkal,mindenféle klassz dolgokkal. Ha nincs jó idő akkor lehet fürdeni a Galérius fürdőbe is. És komppal át lehet menni Tihanyba is.


siófoktól 5 km-re (siófok-kiliti) van egy vadaspark is ahol a gyerekek megsimogathatják az állatokat

[link]

2013. aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a Kálmán Imre sétányon van egy klassz játszóház

[link]


nagyon jó a gyerekkönyvtár a Fő téren

[link]


Zamárdi kalandpark, vannak kicsiknek való dolgok is, kisvonat, kincskeresés, labirintus

[link]

2013. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én gyerek fejjel írok. Bocsánat , ha rossz a válaszom , de nekem ez a véleményem.Mi most nyáron voltunk Siófokon és nekünk nagyon tetszett a Víztorony,a hajózás. Egy játszótérre is elmentünk , de azt nem tudom megmondani , hogy pontosan hol van. De az nagyon jó volt.
2013. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az előző vagyok. Még mi a csoporttal elmentünk sétahajóval a Tihanyi félszigetre is. Ott vonatoztunk. Majd felsétáltunk a Tihanyi visszhanghoz ami nagyon tetszett mindenkinek.
2013. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!