Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok kap a kisgyermeketek...

Nálatok kap a kisgyermeketek spontán ajándékot tőletek vagy inkább csak szülinapra, karácsonyra stb?

Figyelt kérdés
Pl. megtetszik neki egy játék a boltban vagy konkrétan elmentek a játékboltba mert rájöttök, hogy milyen jó lenne egy homokozós autó. stb stb
2013. aug. 17. 09:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

spontán, olyan jó venni neki valamit, pedig nem vagyunk gazdagok.

13 hónapos a babánk.

2013. aug. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Homokozós játékokat minden tavasszal kapnak..csak úgy.De drágábbakat csak gyereknapra,szüli-névnapra.Mivel van 3 gyerek,szinte 2 havonta jön valami játék. :) Főleg hogy nem csak tőlünk kapnak,mind a két részről élnek a nagyszülők,keresztszülők külön,külön mind a 3 -nak,2 Dédi mama is van még,és nagynénik nagybácsik.Szóval játékban nincs hiány.Ezért is nem veszegetek nekik ,,csak úgy,,mert így is túl sok van.Sokszor már inkább ruhaneműt kérek,hogy azt vegyenek,és esetleg mellé egy aprócska valamit...
2013. aug. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ha megtetszik egy játék, megvesszük, de nem halmozzuk el. És ha megvettünk vmit, nem biztos, hogy várunk a következő esedékes alkalomig, mert mi van, ha addigra már nem tetszene neki. a napján úgyis kap mástól, ha meg nem, akkor úgysem tudja még, hogy az ünnep = ajándék, az az ajándék, hogy együtt vagyunk, játszunk.
2013. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Pl ha ellógok itthonról, és mittom, egy színező kárpótlásul, mert nélkülük akartam lenni, vagy ha csak az egyikkel van program akkor akivel program az választhat egy apró bizgentyűt, aki itthon maradt az meg egy nagyobb valamit kaphat, kincsecskéket.(kislányom pl baba-gyerek nyakláncot, csecse hajgumikat-csattokat(max 300ft értékűek), kisfiam meg mondjuk hűtőmágnest, matricát, kulcstartót, kisautót.

A nagy értékű ajándék az alkalmakra maradnak.

2013. aug. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
elég egy kupacban vannak az ünnepek nálunk.igy igen kap.játékboltban még sosem vettem játékot.nagyobb áruházakban is ritkán,de ott már volt,hogy megtetszett egy olcsobb játék és megkapta.de komolyabb játékot csak ünnepekre alkalmakra kap.de csakis neten veszek,féláron játékot vagy még olcsóbban.
2013. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem ,nálunk nincs ilyen ,csatokat,hajgumikat mindig kapa lányom ,az nem ajándék .ajándékot csak ünnepnapkor kapnak,vagy a nagyobbak a negyed vagy féléves értékelésekor ha jó sikerült kapnak jutalmul egy könyvet ami a kedvencük .
2013. aug. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

kap,de csak apróságokat,és csak néha

igyekszem a játék vásárlást minimálisra csökkenteni,mert így is annyi van,hogy alig férünk

a minimaxos reklámok sem tesznek jót,meglát valamit,akkor közli,hogy szóljunk a Jézuskának,hogy hozzon neki olyat

2013. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, kap apróságokat. Pl minden hónapban 1× érkezik a Csodatanya, megrendeltem neki. Nagyon izgul, hogy mi van benne, ajándéknak fogja fel. De mindennek örül, színező, vízfesték, gyurma, stb. Ha épp nagyon akciós egy drága játék, pl Tescoban szokott lenni 70%, akkor azt nem hagyom ott, ha tudom h tetszene neki. Tavasszal van név- és szülinapja 2 hét különbséggel, így év közben kap apróságot, nagy dolgot csak akkor. Pl most tanult meg biciklizni a szomszéd kislány bicaján, nagyon szeretne egy saját bringát, meg az apja is be lett sózva nagyon, de nem engedtem meg, jön a rossz idő, majd tavasszal a szülinapjára kap biciklit.
2013. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Játékboltba nem vittem még soha a kisfiamat, óriási öngól lenne :D (3 éves)

Fejlesztő játékokat általában akkor vettem neki, amikor láttam, hogy szüksége van rá (pl. kirakós, gyurma, filctollak, mesekönyvek, foglalkoztató füzetek). Van olyan is, hogy meglátok valamit egy boltban, amiről tudom, hogy nagyon örülne neki, megveszem, aztán eldöntöm, hogy megvárjuk-e vele a következő ünnepet, vagy odaadjuk neki "csak úgy". Ezek nem drága dolgok, és általában az a fő szempontom, hogy mennyire köti le majd hosszú távon, mennyire fejlesztheti a kreativitását, (kéz)ügyességét, memóriáját stb.

2013. aug. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Néhanapján beadom a derekam a játékboltban, de ilyenkor csak valami "olcsót" vagyok hajlandó venni. Remek zsarolási alap, hogy ha rossz lesz, akkor visszaveszem :)
2013. aug. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!