Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig tartott a 2. anyásabb...

Meddig tartott a 2. anyásabb korszak nálatok? Mikor kezdődött és hogy bírtátok?

Figyelt kérdés
Nálunk 16hós a lányom több mint egy hónapja megy.
2013. aug. 18. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nálunk elég gyorsan lefutott, néhány hét volt csupán. Sokszor megöleltem, megszeretgettem, ha jött hozzám, abbahagytam, amit csináltam, 5 percig csak az övé voltam, valami elfoglaltság felé tereltem vagy feladatot adtam neki, aztán folytattam a dolgom. Nálunk az első kör tartott hónapokig és az nagyon fárasztó volt, a második már alig rémlik.
2013. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nálunk meg most pótolja az elsőt, mert az kimaradt nálunk. Sajnos 5perc nem elég belőlem neki folyamatosan lóg rajtam
2013. aug. 18. 14:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is kimaradt az első és mint nálatok kb 15 hósan kezdődött a nagyon anyás korszak. Konkrétan ha nem vagyok vele vége a világnak,most 18 hós, lassan-lassan lekopogom kezd lecsengeni, bár vannak időnként visszaesések. Én is sokat foglalkozom vele, mindenhova viszem magammal még pisilni is, mindenkinek elmondom hogy meg se próbálja kivenni a kezemből ha az ölemben van mert az teljesen kizárt. Én azt hittem nálunk nem lesz ilyen mert a lányom 1 éves koráig konkrétan levegőnek nézett.
2013. aug. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! nálatok is elvolt akkor mással ha téged nem látott? nálunk elvan olyankor a lányom remélem ez így is marad :). nagyon örülnék ha 1-2hónapon belül lecsengene nálunk is.
2013. aug. 19. 20:31
 5/10 A kérdező kommentje:
ja és éjjel emiatt nem lett rosszabb alvó ebben az időszakban?
2013. aug. 19. 20:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Ha elmentem itthonról akkor elvolt mással, de ha tudta hogy a konyhában vagyok és pl. csak becsuktam az ajtót akkor már nem sajnos :-( Igen, kb ez volt a legrosszabb időszak eddig alvás téren is, magunk közé kellett vennünk, de még pisilni sem tudtam kimenni csak ha nagyon mélyen aludt mert ha felébredt és nem voltam ott akkor már torkaszakadtából sírt. Erről mostanában sikerült leszoktatni pár hete, most újra a saját ágyában alszik, de nem volt könnyű elérni. Ha tudod inkább ne vedd magad mellé csak ha nagyon muszáj mert később sokkal nehezebb lesz visszarakni.
2013. aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elejétől fogva magatok mellé kellett venni? azért kérdezem mert nálunk még erre nem volt szükség de sose tudni... éjjel sokat kel és annál többet is mocorog, alig aludtam az elmúlt éjjel is. ő sajnos kaján nyugszik meg addig nem hajlandó vissza aludni :/. ez se jobb erre is hamar rászokik de most ez kell neki.
2013. aug. 20. 14:24
 8/10 anonim ***** válasza:
1 éves korától fordul elő hogy magunk mellé vettük időnként, kezdetben a téli megfázások valamint fogzás miatt majd ahogy egyre anyásabb lett már nem is tudtuk berakni a kiságyába max. elalváskor 1 órát. Nehéz volt leszoktatni róla, úgyhogy ha teheted inkább menj be hozzá 20X egy éjjel!
2013. aug. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi! majd még ha valami felvetődik bennem írok ha nem baj! :)
2013. aug. 21. 10:49
 10/10 anonim ***** válasza:
oké :-)
2013. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!