Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálatok mikor kezdődött az...

Nálatok mikor kezdődött az "alig tudom vonszolni a pocakom" korszak? Ez már a közeledő szülést jelezheti talán?

Figyelt kérdés

Még csak 36 hetes vagyok, de már alig bírok menni, mintha tényleg egy görögdinnyét cipelnék. :)

Más is így volt ezzel? Meddig húztátok még onnantól?


2012. nov. 8. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát nem akarlak elszomorítani, de innentől vagy ugyanilyen vagy rosszabb lesz. Nekem rosszabb volt, é ha ültem akkor a gyomromat nyomta fel, ha álltam, akkor a súly húzta lefelé, feküdni csak az egyik oldalt bírtam, a hátam már nagyon fájt....A vége már tényleg terhesSÉG volt...40+3 naposan mentünk be a szülőszobára....

2012. nov. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia! Hétfőn leszek 36 hetes, és ez az állapot már kb. két hónapja tart nálam, szóval nem a végét jelzi. :( A 21. héttől csak 7 centit nőtt a pocakom, de már akkor is nagy volt, 115 centi, most 122.

Nekem csak ülni jó. Ha megyek, egy nagy görcs az egész, a földet nem érem el, feküdni csak baloldalon tudok félidőtől. Aludni csak 2 naponta. :(

2012. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
En 33 hetes vagyok es most kezdem erezni. De tudom csak most jon a neheze :).
2012. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát csajok, akkor kitartást mindannyiunknak!!


Annak örülök, hogy nem a végét jelzi, még szeretném, ha

bent maradna 2 hetet a picurka, bármennyire is nehéz néha :)

2012. nov. 8. 17:55
 5/10 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok és még nem érzek ilyet szerencsére.
2012. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szerencséd van, kedves utolsó.

Nekem is csak most kezdődött.

2012. nov. 8. 19:53
 7/10 anonim ***** válasza:

kb 34. hét óta, akkor kezdődött a medence- és szeméremcsont környéki fájdalmaim, meg a jóslók is, és egyre nehezebb és nehezebb ez a poronty. Pont ma voltunk dokinál, 3210 gramra becsülték, ami nagyjából meg is felel a 38. heti méreteknek, persze tudom, hogy csak becslés, de akkor is. Több mint 3 kilót cipelek a szívem alatt. :)


37+5 hkm

2012. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 35.héten kezdődött a cipelés.Ugy érzem bármelyik pillanatban leszakadhat a hasam:) Most 37 hetes vagyok.
2012. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy a 36. hét körül kezdett el "teher" lenni. Addig bármit megcsináltam. Szerencsére nekem már nincs sok, mert már 40+2 hetes vagyok.
2012. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi nektek is, hogy hozzászóltatok!

Kitartást, már tényleg nem sok van hátra és láthatjuk végre a picurkáinkat!!


Mindenkinek nagyon könnyű és gyors szülést kívánok és egészséges kisbabát!!! :)

2012. nov. 9. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!