Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Erős hasmenés esetén lehet...

Erős hasmenés esetén lehet tejet adni egy éves gyereknek?

Figyelt kérdés
Van rá gyógyszere, hányás nincs,eszegetett egész nap. Folyamatosan ment a hasa ma, már a feneke is nagyon piros és fáj neki. Csak nem tudom,hogy tejet ihat-e??? A doki+védőnő a napokban nem elérhető... Köszi.

2013. aug. 19. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem! Hasmenés esetén kerülni kell a tejtermékeket. Diétázni kell és sok folyadékot itatni a kicsivel!
2013. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem :-(. Semmi tejterméket, vagy zsírosat ne adj neki. Keksz, főtt krumpli, tea, ropi, stb. Ilyesmit ehet ilyenkor.
2013. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen tejtermék nem használ hasmenés esetén. Inkább alma, sós rágcsálnivaló pl: kuki, mert a sót is pótolni kell, körte, és rengeteg folyadék pl: víz.
2013. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 15 hónapos kisfiam egy hónapja esett át ugyanezen. Hányás nem volt csak hasmenés. Doki azt mondta, hogy tejet nem ihat és jó pár napig tejterméket sem ehet. Megkérdeztem, hogy mit adhatok helyette, mert a kisfiam reggel és este is 2,5 dl tejet/kakaót szokott inni, erre receptre írt Sinlacot (szerintem vény nélküli is kapható csak drágább). Mielőbbi gyógyulást kívánok a picinek.
2013. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,akkor nem adok neki tejet. (sem..)
2013. aug. 19. 22:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!