Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lassan 4 éves fiam szinte...

Lassan 4 éves fiam szinte állandóan kiabálva beszél. Hogyan szoktathatnám le erről? A hallása jó.

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Suttogva kezdesz hozzá beszélni! :) én ezt csináltam, mert már tökre kivoltam ahányszor rászóltam 2 perc múlva kiabált megint... szóval suttogni kezdtem, és kizökkent ettől.. nem értett semmit.. jött közelebb, hogy hallja amit mondok. és mivel minden hülyeségre rá lehet venni ilyenkor őket :) szerencsémre :) ő is elkezdett suttogva beszélni! azóta kicsit viszább vette a hangját, bár néha még vannak napok mikor kiabálva beszél! de most már majdnem 6 éves jobban megérti hogy csendesebben.
2013. aug. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Off- szintén 4 éves lányomnál ugyan ez a helyzet. Eddig semmivel nem tudtam lehalkítani,ami elég zavaró amikor aludnának a kisebbek...
2013. aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hááát, nem 4 éves korában kellene elkezdeni megnevelni hanem előtte IS, de mindegy, a kulcs a nevelés, minden kiabálás 1 mínusz, valamit megvonni tőle ezáltal ösztönözni.
2015. máj. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!