Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora cangát vegyünk 3...

Mekkora cangát vegyünk 3 éves,105cm magas lányunknak? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
köszi

2013. aug. 22. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
mi ehhez a magasságos 16-os bicót vettünk neki,de nagy lett,még a legalacsonyabb ülés állításnál is.kb 8 hónap után tudta használni.14-es bicikli ideális ehhez a magassághoz
2013. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nos ez érdekes dolog... Ugye ha megfelelőt veszel, hamar cserélheted, ha nagyobbat akkor tovább bírja, de most meg nem biztos h jó. Gondolom kicsi a kétkerékhez , így pótkerék legyen! Továbbá olyat, ami ha a nyeregben ül, akkor majdnem nyujtott legyen a lábba a pedálon mikor az lenn van alsó állásba. Azaz kb a lábujjhegye épp érje a földet ha ül. Továbbá ezt a nyereg alsó állásában, így azt később lehet emelni, de idővel a térde már zavarni fogja a kormányzásnál, akkor csere lesz.
2013. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

próbáljátok ki.

én 3,5 évesem 106cm most.

16ost vettünk neki tavasszal, pótkerékkel tökéletes volt.

nyáron levettük a pótkereket, úgy bizonytalan volt a megállás mert csak lábujjhegyen ér le a lába. pár hétig a 14essel nyomta, de az meg kicsi, túl gyorsan is megy vele, mert a nyakában van a lába (kis túlzással persze). most megint a 16ossal teker, de már bukóban és térdvédővel, mert tényleg rossz nézni megálláskor ahogy bedől... :D

mivel lassan itt az ősz, én nem vennék már 14est a lányodnak, jó magas ő is, biztos nő majd télen :)

2013. aug. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kontrafékeset. A kéziféket általában képtelenek rendesen meghúzni.
2013. aug. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hűű, köszi a sok választ, és észrevételt...még várok válaszokat..:-)
2013. aug. 23. 07:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy BICIKLInek, KERÉKPÁRnak hívják. Lehet, ha így állítasz be a boltba, tökre nem fognak komolyan venni. :)
2013. aug. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hihi, ez lehet igaz, de én amúgy sem vagyok az a nagyon komoly tipus..:-))
2013. aug. 23. 12:39
 8/8 anonim ***** válasza:

3 évesnek mindenképp 12-es kerekűt vegyél!!


Igaz, hogy nagy a lányod, de hidd el túl nagy még a 16-os! Mi is 16-ost vettünk a nagyméretű fiúnknak 3,5 éves korában, de hamar rájöttünk, hogy kell egy kisebb (is). Úgyhogy vettünk 12-est és azon tanult meg biciklizni.

A Decathlonos nagyon jó miőségű, nekünk olyan van, és a barátnőm is olyat vett miután befürödtek egy "olcsóbb" biciklivel.

2013. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!