Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen adtatok először...

Mennyi idősen adtatok először rágógumit a gyereknek?

Figyelt kérdés
Természetesen cukormentes gyerek Orbitra gondoltam. 2,5 éves a lányom. Én nagyon édesség ellenes vagyok, legalábbis az egészségtelen nasiktól eddig még megkíméltem a lányom(nyalóka, cukorka, zizi, kuki). De ez végülis hasznos lenne a fogszuvasodás ellen.
2009. okt. 30. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom már 2 évesen kapott
2009. okt. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos az enyém is kapott, de mást is többek közt. Ő nem fogja nézni miből van és ha tetszik neki készülj fel minden vásárláskor hiszti lesz a kasszánál!
2009. okt. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2,5, de ne adj neki!
2009. okt. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4,de nagyon-nagyon ritkán.
2009. okt. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Várok még Mikulásig. Aztán majd meglátom, lehet még akkor se adok neki. És azt könnyen megértette a gyerkőc, hogy nem szabad lenyelni?

Nálunk nincs hiszti a boltban semmiért. Soha nem is volt, pedig nem tettem ellene semmit. Szerintem (még) nem érti, hogy ami ott kivan rakva a polcra azt haza is lehet vinni (pénzért). Ezért, ha azt mondom, hogy tedd vissza, az nem a tiéd, akkor visszateszi és kész.

2009. okt. 31. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!