Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves gyereknek melyik a...

4 éves gyereknek melyik a jobb? WC szűkítő, amit a wc ülőkére kell rakni, vagy olyan wc ülőke, amin van felnőtt és gyerekülőke?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 14:03
 1/7 krisztivan ***** válasza:
Szerintem egy ekkora gyereknek már a gyerekülőke a jobb.Én már rögtön erre is akarnám majd a fiamat rászoktatni,nem a biblire.De nálunk még a jövő zenéje.
2011. nov. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi wc szűkítőt használunk, a kisfiam négy éves és ezt szokta meg.. ugyan a nagydologhoz mindenképp kell, de pisilni is ülve szeret
2011. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyik gyerekem sem szerette a wc szűkítőt, inkább kitámasztják magukat a felnőtt ülőkén. 2 és 3,5 évesek.
2011. nov. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én 4 évesem se szereti a szűkítőt, már lássan 1 éve inkább kitámassza magát.
2011. nov. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekünk mindkettő van.az első a lenti wc-n azt le lehet szedni és ha jönnek a vendégek nem fogdossák össze.a másik az emeleten van azt a wc-t csak mi használjuk.sztem a külön praktikusabb és higiénikusabb is...
2011. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az én fiam csak szűkítővel hajlandó pisilni, amúgy rá sem mer ülni a nagy wcre
2011. nov. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak lépcsős vécészűkítője van!Nagyon szereti ha kakilni kell maga is feltudja tenni a wc-re!:)
2011. nov. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!