Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős korig szokott...

Mennyi idős korig szokott kijönni a koszmó? Mitől függ, hogy kisgyermek korban kijön-e?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éves a lányom és sajnos még mindig van a fején koszmó.Egyszerűen nem tudunk megszabadulni tőle :(
2013. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól dörzsöld át neki a fejét minden fürdés után, ha hajlamos a koszmóra, napközben is keféld át a haját többször, hiszen ha a vérkeringés normális a fejbőrön, akkor nem alakul ki a koszmó.
2013. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

4,5 éves, néha még előjön sajnos.

Kisbabaként nem volt neki.

Babé koszmó sampont használ, ez jó rá, úgy vettem észre.

Próbálom sokat fésülni, egy nap egyszer engedi, a többi grátisz, nem mindig engedi, örülök ennek az egynek is.

2013. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fürdés után a törölközővel addig dörzsöld, míg ki nem pirul egy kicsit a fejbőre. Hetente többször mosd meg neki, hamar el fog múlni.
2013. aug. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most 2,5 éves a lányom, nemrég jött ki rajta. Baba korában volt, de az egyszerűbb volt, mert most baromi hosszú és sűrű haja van. Először észre sem vettem, csak amikor már nagyobb folt lett neki. Most Babé sampont használok rá, múlik is, csak jó lenne megelőzni. De majd ráveszem a gyakoribb fésülködésre. :)
2013. aug. 26. 06:27
 6/6 anonim ***** válasza:
kislányomnak 2 évesen volt koszmolya ,akkor a babé sampon segített nekünk ,most 3 éves és újra van neki .
2013. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!