Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Iskolába készülő kisgyerekek...

Iskolába készülő kisgyerekek szülei, vigyázni fogtok ezután a katolikus iskolákkal? (bővebben lent, olvassátok a válaszokat is végig)


2013. aug. 29. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülyék nem csak a katolikus iskolákban vannak.
2013. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig is vigyáztam a katolikus iskolákkal.
2013. aug. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és őszintén szólva nem hiszem hogy létezik ilyen egy iskolában, legyen az katolikus vagy bármilyen. Ha pedig mégis van és a szülők ezt tűrik akkor nekik is gratulálok. Én már felgyújtottam volna az intézményt ha ott a gyerekemmel ilyen történik.

Az én lányom is katolikus iskolába megy, de itt jó helyen lesz, az tuti.

2013. aug. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen általános iskolába nem való a politika, főleg azt nem lehet megszabni, hogy majd felnőtt korába kire szavazzon a gyerek!
2013. aug. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Minden szó igaz,a fenti kérdező az unokatestvérem.

#1:Az csak ebben az iskolában fordulhat elő,hogy kiütik a másodikosok fogát,és a tanár elküldi a szerencsétlent melegebb éghajlatra,azzal az indokkal,hogy nem ér rá ellátni a sérülést,mert beszélget.

#3:Minden szó igaz,a fenti kérdező az unokatestvérem.

#4:Itt mindennapos a politika,Orbán-dicsőítés.Rokonom látta,és nem egy szülő ezért vitte el a gyereket.Egy osztályban elsőben még 30-an voltak,8.-ra 12-en.Vajon miért?!Mindenki elviszi innen a gyereket,senki nem akar úgy járni,mint az uncsitesóm.(10 éve jár a gyerek pszichológushoz.)

2013. aug. 30. 09:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus esete az általánosításnak. Azért, mert egy francia megüt, nem utálok minden franciát, azért, mert egy buddhista megsért, nem utálok minden buddhistát, és sorolhatnám. Nem, nem hiszem, hogy emiatt kerülni kellene a katolikus iskolákat, vagy akár az összes iskolát. Azt gondolom, hogy EZT az iskolát kell kerülni. Ha ilyen kiderül, tovább kell lépni, és nem éveket várni és utána kezeltetni a gyereket. Ez a szülő felelőssége is volt. Sajnálom a gyereket, de anyuci ne csak a sulit szidja, hanem nézzen magára is, mert volt felelőssége abban, hogy a gyerek évekig oda járt ennek ellenére!
2013. aug. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
S mégis mi célja ennek a kérdésnek? Azon túl hogy felkorbácsolja az indulatokat. Amennyiben ilyen vagy csak hasonló történik egy iskolában, nem a gyk-n kellene kampányolni ellene. Ha jogsértés történik, tessék a rendőrséghez, vagy ombusdmanhoz fordulni, és nem itt pamogni és azt a benyomást kelteni vagy sugallni, minta minden kaptolikus intézmény ilyen lenne, mert ez távolról sem igaz. (egy megbecsült és népszerű katolikus iskola tanára)
2013. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7:És 2014-ben Ön is beáll a birkák sorába?Szavaz a Viktorkára?Maga hány évig volt párttag a kommunizmusban?Miért szavaz az Orbánra?
2013. aug. 30. 14:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy.
2013. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!