Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek piros alapon zöld...

Szerintetek piros alapon zöld és sárga csíkos öv nagyon lányos kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Kisfiúnak nagyon lányos ilyen öv? Ez tetszett neki,ezt kellett megvenni, 4 évesnek nem "gáz" lányos öv? Persze nem rózsaszin,de szerintem nagyon lányos. Ti ráadnátok?
2013. aug. 31. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem nem az.
2013. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne lányos? Szerintem ha tetszik neki, nyugodtan add rá.
2013. aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehéz elképzelni, mert csak a színe és a minta alapján nem tűnik annyira lányosnak. De ha neked annak tűnik, akkor talán másoknak is, és az nem biztos, hogy jó lenne a fiadnak...talán beszéld meg vele, hogy csak otthon hordja és ne oviba, vagy takard el pólóval, inggel. De ha különbem vagány, fiús az öltözéke, szerintem nem lenne gáz. Bár valóban, én nem látom, te tudod.
2013. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem láttuk az övet, de ez alapján, amit leírtál, kicsit se tűnik lányosnak. Ne aggódj miatta, nem masnit kért a hajába... nyugodtan ráadhatod.
2013. szept. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!