Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Fekete latex nadrag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Fekete latex nadrag, barna csizma, barna-fekete-feher-piros csikos felso, vilagoskek farmermelleny osszeallitas hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szúrnám ha van hozzá alakja is a viselőnek.
2012. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a fiuk vizuálisak. kép ? :)
2012. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is dugnám, de egy ilyen ribanc nem kéne barátnőnek :- )
2012. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miert lenne ezert ribanc valaki?
2012. nov. 1. 18:59
 5/11 anonim ***** válasza:
ribancnak tök jó. mennyi a tarifa?
2012. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Alapszabály hogy 3 színnél ne legyen több rajtad mert az már elég idétlen. Ez már az extrán idétlen kategória.

fekete, barna, fehér, piros és ahhoz még világoskék is? Ízlésed legyen azért. Felső leér segg alá? Latexnadrág meg elég ri*bancos. Halloweenkor nem mennék ki így utcára... :D

2012. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért ribanc? A latex nadrág miatt. A legtöbb pasi szemében, aki ilyet hord, az ribanc.
2012. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lekurv_ználak magamban, de nyugi, nem hoznám a tudtodra.
2012. nov. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én sem hoznád a tudtodra, hiszen akkor már elszállna az esély, hogy megdugjalak :D


Utolsó: pacsi :D

2012. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia számsor nevű. :D


Én követni se tudtam ezt a színösszeállítást. De egy tanács: legyél domina, sok jó pasi, aztán ahogy látom, könnyen le is rázhatod őket.:P A latexről erre asszociáltam. :D

2012. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!