Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, ha a 4 éves...

Mit tegyek, ha a 4 éves kisfiam napok óta könnyes szemekkel könyörög, hogy ne menjek ki éjjel a szobájából, hanem maradjak ott vele egész éjjel?!

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért nem szeretne egyedül maradni?Mitől fél?
2013. szept. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Feküdj mellette amíg elalszik és utána kimehetsz.

Hívd át a saját ágyatokba és aludjon ott.

Hagyd égve a villanyt reggelig és kapcsold be a tvt.

2013. szept. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 JnéHN ***** válasza:
Esetleg valamilyen alvós állatka?
2013. szept. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Éjjeli fény, alvás plüsi.
2013. szept. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És ha esetleg ott maradnál vele? Az én fiamnak is volt egy ilyen időszaka, igaz, ő akkor kisebb volt, 2,5 éves, kb. egy hétig vele aludtam, aztán minden visszaállt a régi kerékvágásba.
2013. szept. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált: Beszéld meg vele, hogy ha szeretné adsz neki egy fényképet apáról és anyáról amit magával vihet az ágyba így apa és anya mindig ott lesz vele.
2013. szept. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Minden este úgy alszunk el, hogy később kijövök, amikor már elaludtak, nem tudja mitől fél, csak az a rossz, hogy amikor felébred akkor nem vagyok ott..és 2 éve minden éjjel átjön a mi ágyunkba! ??? és nagyon keservesen kéri hulló könnyekkel, hogy ne menjek ki a szobából.
2013. szept. 2. 10:14
 8/11 A kérdező kommentje:
ja és állatka és fény is van! meg tesó is mellette, aki 2 éves.
2013. szept. 2. 10:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem történt vele valami "trauma"? Pl. újra kezdődik az ovi a zsuper nyár utána, amikor otthon volt és a tesó maradhat veled?
2013. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is most okozott ez problémát, pedig mindig egyedül aludt el a lányom. Egy hétig mellette maradtunk, aztán sólámpát raktam be, hogy legyen nagyobb fény, és egy relaxációs mesét hallgat (agykontroll, tapsi relax, letölthető). Ez nagyon bevált!! Azóta egyedül az ágyában marad, hallgatja a mesét, belealszik. Kéri is esténként a nyuszis mesét.
2013. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!