Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj az, ha nem alszik már...

Baj az, ha nem alszik már délben egy 3 éves gyerek? Fél 7-kor kel, este 8-kor fekszik, vagy előbb, és egész éjjel alszik.

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem baj. Az én 3 évesem sem alszik délután, de már a 20 hónaposom sem nagyon.
2011. máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Anyukám mesélte, hogy én sem aludtam napközben, már kiskoromtól kezdve. Arra már én is emlékszem, hogy oviban állandóan szidtak az óvónénik, mert nem voltam hajlandó aludni. Na, de hát ha nem vagyok álmos, akkor nem vagyok álmos...

Az a tök jó, hogy éjjel szépen alszik!

2011. máj. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Max ha oviba adod, lesz neki furcsa, hogy le kell feküdnie, ha nem alszik, akkor is. Legalábbis a mi ovinkban így van.
2011. máj. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém sem alszik 2,5 éves kora óta. Félek is, hogy mi lesz az oviban, nem fog ott feküdni csendben 2 órát. Anyu szerint már mi sem aludtunk ennyi idősen a tesómmal.
2011. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az ovi nem gond, mert ha egyáltalán felveszik, csak félnapos lesz, tehát ebéd után elhozom.
2011. máj. 17. 09:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt, mint följebb is, mivel szépen lefektettek, este 8kor már az ágyban voltam, reggel 7ig kialudtam magam... nem aludtam az oviban soha. Külön is tettek a többi gyerektől, mert zavartam volna őket.

De a gyerekeknek egy tekintélyes része már akkor is éjszakáig fent volt, elmesélték az éjszakai filmeket... nekik egyértelmű, hogy be kellett ezt hozni, 2-4 órával kevesebbet aludtak éjjel, mint én... aludtak így aztán az oviban.

Olyan elég ritkán van, hogy egy gyerek, ha este 8től reggel7ig alszik, akkor legyen még igénye napközben plusz alvásra.

De a pihenés nem tesz rosszat neki se, nekem se tett. Csak kicsit uncsi volt, mai napig nagyon jól emlékszem :)

2011. máj. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem vették fel :(((
2011. máj. 18. 07:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem baj az az én lányaim se aludtak még az oviba se , mert hazahoztuk őket délutánra.
2012. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!