Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsibe/oviba milyen kinti...

Bölcsibe/oviba milyen kinti cipőt vegyek? Nektek milyen van?

Figyelt kérdés

Vesztek márkásat vagy valami kínai/gagyi is megteszi? Mondjuk én nem szeretném műanyagban tudni a lábukat egész napra, meg hát pont ez az, hogy egész nap abban vannak, ugyanúgy kell a jó minőségű cipő, de gondolom iszonyat drágát sem szoktak oda venni...

Nektek milyen van, milyet vettetek?

Adidas, Elefanten, stb???

Ha tudtok, rakhattok képet is!


2013. szept. 2. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
D.D Step cipője van kintre,ugyanaz amibe viszem reggelente,nem szokta tönkretenni,szerintem nem is tudná egy ekkora gyerek,de biztosan nem vennék neki gagyi kínait.Bentre meg Liliputi puhatalpú cipőt vettem.Úgy gondolom mindkét cipő jó árban van,és egyátalán nem drága, a D.D Step 7000Ft volt a puhatalpú 5190Ft
2013. szept. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A fiamnak egy Adidas sportcipője van, abban viszem az oviba, és azt veszi fel kintre, ha kimennek. Bentre én szandál-párti vagyok (az legalább szellőzik), nekünk Dr. Punto Rosso szandink van jelenleg (6 ezer forint), eddig Salus szandált hordott mindig, csak most nem kaptam olyat, ami tetszett volna.
2013. szept. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az utcai cipőjében van az udvaron. Ma pl. vászoncipőben. Lényeg, hogy tépőzáras legyen
2013. szept. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én nem veszek külön ovis cipőt. már csak azért se mert ovi után megyünk boltba, majd játszótérre, aztán mikor 5 körül hazaérünk, már nem megyünk ki, tehát értelmetlennek érzem, hogy egy cipőt hurcoljak magammal munkába... :)

kínai cipőt nem adnék rá, nagyon drágát nem veszek mert kinővi/szétrúgja, maradunk a középárnál, az általában bírja addig míg ki nem növi. én a deichmannban veszem, a mesefigurásakért van most oda, az 6.000.-, 5 hónapja hordja azt, a héten veszek másikat mert nőtt a lába :)

2013. szept. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok, ez van nekünk most:


[link]

2013. szept. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tündéres vászon cipöje lesz aminek gumi orra van tökéletes lesz az ovi udvara illetve a játszora
2013. szept. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy Nike sportcipőbe ment ma a fiam az oviba és ez van rajta ha ki mennek az udvarra is.Bentre pedig gyógyszandált csináltattam neki nyár elején:bokatartós,nyitott orrú,tépőzáras,bőr.
2013. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ma épp a D.D.Step cipőjét adtam rá, mert szoknyát vett fel. Az ilyen:

[link]


Egyébként van egy Siesta (Richter) szandija, egy zártabb Elefanten szandija, meg egy magas szárú fűzős Siesta cipője. Mindig időjárásnak megfelelően adom rá.

2013. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Mind2 kisfiamnak van 1-1 tökéletes állapotú adidas cipője, de nem azt kéne tönkretenniük. Nagyon szeretik az adidas cipőket, jó kényelmes nekik gondolom, főleg az egyiküknek jó kis dundi lába van, ez a márka pedig nem szorítja... Barátnőm szerint vegyek használtat 1-2 ezerért, az jó lesz kintre, persze abba mennének, tehát nem hurcolnám magammal. A mostani cipők meg legyenek elmenősök/hétvégére akár?

Bentre egyenlőre sma kis vászoncipőjük van, de kinövik nemsokára, szóval az is aktuális lesz. Puhatalpút érdemes bentre venni?

2013. szept. 2. 14:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes,eddig rendes szandija volt,de úgy gondolom,hogy az kényelmetlenebb,mint egy puhatalpú cipő,szandi,és hát itthon is vagy zokniban van vagy télen puhatalpú mamuszban,cipőben.
2013. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!