Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőt/szandált vegyek...

Milyen cipőt/szandált vegyek bölcsibe bentinek?

Figyelt kérdés
link nagyon jól jönne kisfiúnak kellene (2 éves) megköszönném :)
2011. máj. 19. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nálunk az oviban sokat vannak mezítláb, fel, és leveszik, ezért egyszerű gumiklumpát vettünk!Azt könnyen leveheti a gyerkőc!Ezt a fajtát:

[link]

2011. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, de valami olyanra gondoltam ami fogja a bokáját, de nem 10000-res szandál. még segítenek neki felvenni
2011. máj. 19. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
deichmanban nézz szét.ott 3 ezerért tudsz venni bobbyt,nagyon jó kis szandik.a barenshue is nagyon jó,fiamnak olyan van,az 5 ezer volt.én tuti nem vennék két évesnek ilyen gumiklumpát,még felnőttnek is egészségtelen.
2011. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak vászon tornacipője van. Szellőzik, hajlik a talpa. Kényelmes játék közben is.
2011. máj. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
találtam egy mamuszt, elefanten márkájú. vékony anyag, nem téli bélelt. szerintetek melege lenne benne? végülis nincs túl meleg a bölcsiben bent.
2011. máj. 23. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!