Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyerekülést érdemes...

Milyen gyerekülést érdemes venni 4 éves, kb.17 kilós gyereknek? Nektek milyen van?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnénk, ami kényelmes és azért biztonságos is, max 30 ezer körül? Ja és izofixeset szeretnénk. Nektek milyen van? Szeretitek? Köszi!

2013. szept. 2. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
A márkáját nem tudom, de nagyon örülök, hogy rátaláltam. Vaterán vettem használtan, de egy percig nem bántam meg. Mindenképp olyat vegyél, ami szétszedhető és ülésmagasítóként is használható a későbbiekben. A miénk is ilyen, plusz van rajta két karfa is. Én azt részesítettem előnyben aminek saját öve van, kicsi gyereknél személy szerint nem tartom biztonságosnak az autó saját övét.
2013. szept. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen van,bár ez nem isofixes,a törés teszteje kiváló

[link]


ami isofixes ebben,49000ft.

2013. szept. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!