Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 9-18 kg-ig érdemes a hordozó...

9-18 kg-ig érdemes a hordozó utáni első gyerekülést megvenni az autóba? Milyen márkát javasoltok?

Figyelt kérdés
12 hónapos kisfiunk 86 cm, 10 és fél kiló, és most szeretnénk venni gyerekülést az autóba, de nem gondoltuk, hogy ilyen nehéz lesz választani. Van 9-18, 9-25 és van 9-36 kilóig. Van isifixes és van, amit a kocsi biztonsági övével kell rögzíteni. Milyen szempont alapján döntsünk? Az ár nyilván fontos szempont, de mi minden számít még? Milyen márka vált Nektek be?
2011. okt. 20. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
9-36 vagy 9-25 nem jó még. Mindenképpen kell a köztes is, a 9-18-as. Nekünk is a hordozó után 9-18-as volt, utána lett 9-36-os. De az én kisfiam nagy növésű. A 9-36-ost 22 hónapos kora körül kapta, akkorra kinőtte a előzőt. Akkor volt 100 cm körül és 14-15 kg.
2011. okt. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi 8 hósan cseréltük le a hordozót, 9-18 kilós ülésre. Dönthető, ez fontos volt nekünk, mert a lányunk mindig aludt a kocsiban. Egyébként Chicco márkájú.

Ezt 2,5 éves koráig használtuk, ezután kapott nagyobbat (9-36 kilós), ez már nem dönthető. Azért kapott nagyobbat, mert a pici tesója közben belenőtt a 9-18 kilós ülésbe, egyébként még jó lett volna neki.

A mi kocsinkba nem lehet isofixet bekötni, így azokat én nem is néztem.

2011. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
első vagyok. Igen, azt elfelejtettem, hogy a 9-18-as dönthető volt. Nekünk is fontos volt, mivel már 5,5 hónapos korától használtuk. Nekünk sem isofixes van/volt. A dönthető Remi volt, most Nania van.
2011. okt. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!