Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiam az üzletben levett a...

Fiam az üzletben levett a polcról egy üdítőt majd azon nyomban leejtette, odalépett a biztonsági őr és kérdezte, miért ivott bele a gyerek az üdítőbe, elnézést kértem és feltöröltem a nálam lévő tőrlőkendővel, szégyelltétek már magatokat így?

Figyelt kérdés
Valójában nem ivott bele ,de mikor leejtette letörött a szívókája .Megkérdezte,hogy ezt most ki fogja kifizetni,úgy szégyelltem magam ,rátettem a kupakot ,feltörőltem és mondtam,hogy természetesen mindenképpen kifizetem,egyébként a nagyja még benne volt az üvegben,autista a fiam végül látta az őr ,hogy van elég baj enélkül is sajnos.Hazafelé az autóban elsirtam magam.
2013. szept. 2. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Ne hogy ez miatt rosszul érezd magad!!!! Ez az őr egy tirpák volt. Ne is foglalkozz vele. Én tuti kiosztottam volna. És mielőtt valaki nekem esne, nem engedek meg mindent a gyereknek. Sőt nagyon sok minden meg van neki tiltva nem az a fajta vagyok aki ráhagy és majd egyszer a gyerek megtanulja / vagy nem. De azért vannak olyan helyzetek, amikor a gyerek nem tehet Róla, hogy vmit lever. Szerintem előbb meg kellett volna várni az őrnek, hogy Te mit reagálsz és csak utána szólni, ha esetleg tovább mentél volna.
2013. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Az ilyeneket nem szokták kifizettetni a vásárlóval, több ilyen előfordul naponta.

Amúgy sem egy többezres alkoholt törtetek össze.

2013. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem kellene szégyellned magad emiatt,sem törnöd.Véletlen leesett,bárkivel előfordul ez...Egyébként sajnálom,hogy gyermeked betegségét,talán a Biztonsági Őr is későn vette észre,vagy csak rossz napja volt...kár is törnöd magad ilyeneken.
2013. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A végére őszinte szánakozást fedeztem fel rajta amikor látta a gyerek állapota .Igazándiból meg sajnált és barátságossá vált ,de én ettől még szerencsétlenebbnek éreztem magunkat.Egyébként minek magyarázkodni amikor csak a munkáját végzi .
2013. szept. 2. 20:46
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

Akkor most mit kellett volna csinálnia a biztiőrnek? El kellett volna fordítania a fejét és fütyörészve kisunnyogni?

Ránézésre nem mindig látszik egy gyereknél, hogy autista-e vagy sem, az őr sem orvos, hogy egyből lássa. Ledobott a gyerek valamit, természetesen viselkedett az őr, szólt, hogy azt majd ki kell fizetni, ha ledobta és ennyi. Te meg mondtad, hogy oké. Oszt' kész. Hétköznapi eset. Nem tudom miért zaklatott fel ennyire.

2013. szept. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
5-ös azért szerintem nem kell egyből az anyukának esni. És nem azért mert beteg a gyereke vagy bármi miatt. Előbb meg kell várni, hogy egyáltalán az anyuka mit szándékozik. Nem abból kéne kiindulni, hogy biztos otthagyta volna.
2013. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy az őr csak a dolgát végezte ,nem csinált semmit rosszul,a bajom inkább azzal volt ,hogy annyira szerencsétlennek éreztem magunkat ,hogy még az őr kért majdnem bocsánatot ,mert megsajnált.
2013. szept. 2. 20:59
 8/13 anonim ***** válasza:

Vértezd fel magad.


1. Ilyen bárkivel előfordul, semmi köze nincs ahhoz, hogy autista a gyermeked, vagy nem.


2. Máskor mondd meg, hogy nem volt szándékos, és amit mondtál, hogy természetesen kifizeted.


3. Te ismered a kisfiad képességeit, ha ez nála így megy, és nem tudod kivédeni, akkor próbáld meg valahogy elterelni a figyelmét, hogy ne nyúljon semmihez a boltban.


4. Ne szégyelld magad!

2013. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akár autista egy gyerek, akár nem, az ilyen előfordul. Az őr egy tapló volt, ne foglalkozz vele. És egyébként, kövezzetek meg, de az én kislányom minden nagy bevásárláskor kap egy üdítőt, ami helyesen eliszogat, amíg vásárolunk, a kasszánál a majdnem üres flakont teszem a szalagra és ezért még soha senki nem szólt ránk.
2013. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Tökkelütöttek, a kérdező is leírta kétszer is, hogy az őr nem volt tapló, nem ez a kérdés lényege. Az őr a munkáját végezte. A buszsofőr sem tapló, mert lassítja a forgalmat, a rendőr sem tapló, ha te mész trafipax elé 50-es táblánál 70-nel és az úszómester sem tapló a strandon, ha rád szól, hogy nem kéne bombákat nyomni a medencébe.
2013. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!