Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mennyi idősen vittétek el...

Mofli211 kérdése:

Ti mennyi idősen vittétek el fodrászhoz a piciteket először, és utána jobban nőtt a haja?

Figyelt kérdés

Kislányom 22 hónapos, nagyon szép szőkés kis fürtös haja van.

Azonban úgy veszem észre, hogy nem nagyon akar neki nőni, vagyis csak lassan. Igaz volt haja születésekor, de ki is hullott. Egy éves kora után kezdett el jobban nőni.


2013. szept. 5. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A hajvágásnak semmi köze a hajnövekedés üteméhez.

Ez csak egy régi babona, hogy le kell vágni a kisbabák haját, hogy dús legyen.

2013. szept. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A hajnovekedesnek es a haj dússágához semmi köze a hajvagásnak! A fejbőrnel nő a haj és a hajhagymak mértékétől függ, hogy dús illetve ritka! Meg nem vittem fodrászhoz magam fodrász vagyok! Lanyaim vannak a nagyobb 3eves es fenékig er a haja, szőke és göndör! :-)
2013. szept. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

.php?fbid=507271179343806&set=a.403529896384602.89279.100001827852813&type=3&theater

Most ilyen a haja.

2013. szept. 5. 12:04
 4/7 anonim ***** válasza:
25 hónapos a lányom. Eddig 2 alkalommal voltunk fodrásznál, csak fufrut igazított. Szőke hullámos, lapockáig érő haja van. Nem tervezzük neki vágatni.
2013. szept. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A vágástól nem fog jobban nőni, maximum úgy tűnik, mert a rövidebb hajon jobban észrevenni, hogy nőtt. Inkább azért vágatnám le, hogy rendezett, csinos legyen, és le lógjon a szemébe/kajába/miegyébbe.
2013. szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobban semmi kép nem fog nőni, sőt dúsulni sem attól fog! Egyszerűen a frissítés miatt kell vágni! Hogy szép egészségtől duzzadó legyen a haja, de ez sem azt jelenti, hogy rövidre kéne vágatni! szerintem legalább fél évente vágass a végéből picit, hogy egészséges maradjon! Ha pedig elvinnéd fodrászhoz, tudom, hogy nem kérdezted, de az ÚjBuda centerben van egy családi fodrászat (Családi Hajazoo) jeep-es hajvágószékkel és tv-vel a tükörnél, játszósarokkal, specifikusan gyerekek részére is! Tudom nagyon neked ajánlani, mi is oda járunk! :)
2013. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ezt én sem értettem soha, hogy a kislányoknak évekig rövid hajat kreálnak csak azért, hogy dúsabb legyen a hajuk... Na de a vágástól, hogy lesz több hajhagyma?Na mindegy... Másfél éves, csak a frufruját igazítom itthon...Nem tervezem vágatni én sem egyelőre...
2013. szept. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!