Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam miatt havonta járok...

A hajam miatt havonta járok fodrászhoz nyiratni, mivel vasalnom kell . minden hajmosás után teljesen száraz, és muszáj kivasalnom mivel "oroszlános" . Abba szeretném hagyni a simítást de nem tudom mit kezdjek utána a szalma száraz hajammal . ötlet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Na igen, nekem is ez a bajom. Hajmosás után elég nagy, és csak vasalással tudom megcsinálni normálisra sajnos. Pedig jó lenne ha nem kéne állandóan vasalgatni, mert akkor még nem is lenne baja, pedig ápolom.
2012. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én hajmosás elött felrakok olivaolajos pakolást: extra szűz olivaolaj, gliss kur repair pakolás, tojássárgája összekeverve. Szárítás után jól befújom hővédő spray-vel és utána vasalom. Nekem nagyon bevált, olyan selymes lesz tőle a hajam, és vágatni is elég 3 havonta, mert nem törik már annyira.
2012. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ettől nőll is egy kicsit ?
2012. márc. 13. 19:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Ettől nem nől. De tegnap olvastam, hogy a ricinus olaj növeszti, úgyhogy következőnek azt is keverek a pakolásba :) Ja és azt elfelejtettem, hogy mikor felrakom a pakolást betekerem fóliába a hajam, az melegen tartja.
2012. márc. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. márc. 13. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!