Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A lanyom 2eves es fel kakilni....

Márti1983 kérdése:

A lanyom 2eves es fel kakilni. Mit csinaljak,?

Figyelt kérdés
ez azert lehet mert volt hogy kemeny volt neki es szerintem azert tartsa vissza tobb napig is akar a max ido 9nap vollt.pedig mar laza a szeklete mert adom neki a lenmagot,zabpelyhet .ti mit csinalnatok hogy ne feljen?
2013. szept. 5. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol próbálkoztok? Bilin vagy WC-n? Csak mert WC-n sok gyerek fél, ha a szeme láttára húzzátok le a WC-t. Ugyanis a kaki belőle jön, ő úgy "gondolja", az ő darabkája, és ezt húzzátok le.
2013. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
O sehova nem akar,meg a bugyiba se.mikor meg volt pelusa mar akkor ezt csinalta,ugyhogy meg arra se tudom vissza vezetni a dolgot hogy azert mert nincs pelus.
2013. szept. 5. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg szólj neki, mikor mész WC-re, hogy "megyek kakilni, jövök mindjárt". Hagyd nyitva az ajtót, amikor WC-zel.


Gondolom, kíváncsi, mint minden gyerek... ha megkérdezi, miért, mondd el neki az ő kis nyelvén, hogy mi az a kaki... hogy abban vannak a rossz dolgok, amik nem bántanak, de koszos, büdös, és ezt ha kikakiljuk, belül szép tiszták leszünk. De őt ne keverd bele a mesébe, csak rólad szóljon. Rátok vetítve beleszőheted, hogy van, amikor nehezen jön ki, de akkor olyat eszel, amitől csúszós lesz, és akkor máskor nincs ilyen gond.


Ha meg akarja nézni, hadd nézze! Akár le is húzhatja ő is, és köszönjetek el a kakától: pá kaka!

Az én lányomnál ez a szobatisztaságra neveléskor vált be, de hátha nálatok is oldja a félelmét.

2013. szept. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsokat majd kiprobalom.
2013. szept. 6. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!