Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha nem tud vagy...

Gabi86 kérdése:

Mit csináljak ha nem tud vagy csak nehezen, kakilni a kisbabám?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kis lányom és anyatejes.nagyon jó evő,de nem tud kakilni,ha igen akkor is sír,mert nehezen jön ki neki.azokon a napokon nagyon nyűgös amikor nincs kaki,ha van akkor tök nyugis.ezért gondolom hogy székrekedése van.meg ez egy olyan 2 hete kezdődött,nála eddig minden nap volt széklete legalább napi 1.

2013. szept. 1. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Tornáztasd a lábát, mi minden nap meghőmérőztük, hogy be ne álljon a kaki, mert utána még rosszabb. Lehet kapni cseresznyemagpárnát, mikróban felmelegítettem és a pocakjára tettem így simogattam jobbról balra.

Ennyi ötletem van, nekem nem volt anyatejem, nem tudom van-e összefüggés azzal, hogy Te mit eszel.

2013. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anyatejes babáknál még az is normális ha egy hétig nincs széklet.Ne hőmérőzd,nem szabad,mert hozzászokik,és onnan nincs visszaút,nem fog tudni magától kakálni.Próbálj te is olyan ételeket enni,ami székletlazító.
2013. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk az volt, hogy amikor kakilt, akkor visszajött az étel. Anyatej, tápszer és pépesített kaja esetében is. A feje vörös volt és nagyon erőlködött, holott a kakija "kenhető" volt. A védőnő és a gyerekorvos sem tudott mit mondani rá. Nagyon kellett figyelni, mindig "felültettem", nehogy baja essen. 2-3 naponta kakilt, ez azóta is így van.

Megoldást nem találtunk, viszont kinőtte a dolgot. 2 éves múlt, még mindig látszik az arcán az erőlködés, de nem fáj neki és étel sem jön fel.

2013. szept. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!