Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tanitsak 2 es fel eves...

Mit tanitsak 2 es fel eves fiamnak hogyan vezesse le a feszultseget ha duhos?

Figyelt kérdés
Rendszeresen megut barkit aki a kozelebe van ha duhos,ha nem sikerul neki vmi vagy valamit megtiltanak. Mit talaljak ki hogy vezesse le a feszultseget? Otthon bejon legtobbszor h usson egy parnat. Vmi modszer ami mashol is alkalmazhato?
2013. szept. 11. 19:55
 1/6 Carpente válasza:
Esetleg valami barátot keresni neki?:P
2013. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen baratot????
2013. szept. 11. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:
plüssállatokkal játszani ilyesmit, azok üthetik egymást. vagy egy trambulin, nem lesz ereje utána ütögetni, jó kis feszültséglevezető
2013. szept. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki ilyet: [link]
2013. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam az vált be hosszú távon, nem rögtön, hogy megértően mondtam neki, hogy mi történik, mit érez, és próbáltam aztán terelni a figyelmét. Pl. dühös vagy mert...? Azt vártad, hogy, és mégsem az történt? Most csalódott vagy?


Rögtön nem használ nyilván, de ahogy sok mindent megtanult, megtanulja az érzelmeit is szavakkal kifejezni.

2013. szept. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek utolsóval.

Én is beszélgettem fiammal,ő is mindig kiborult ha nem sikerült valami.

Mindig mondtam neki,hogy nem kell idegeskedni,csapkodni,próbáld meg még egyszer és ha akkor sem megy,kérj segítséget.Szépen meg is tanulta.Most 3 éves és néha még kiakad,de az esetek többségében jól kezeli ezeket a helyzeteket.

Én azért nem szeretem azt a módszert,hogy üssön meg valamit,hogy levezesse a feszültséget,mert akkor felnőtt korban is vágja mondjuk földhöz ami a kezében van??Szerintem ha gyerekként ezt megtanulja,akkor felnőttként is alkalmazni fogja.

Nem azt mondom,hogy nem lehet dühös,kinyilváníthatja az érzelmeit,csak tanulja meg ezeket kontrollálni.

És nálunk ez sok sok elmagyarázással sikerült.

Sokszor megfogtam mikor dühöngött,ránéztem és mondtam,hogy ettől nem lesz jobb,nem így kell elrendezni a dolgokat.

2013. szept. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!