Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehetséges az, hogy egyetlen...

Lehetséges az, hogy egyetlen alkalom "elrontsa" ennyire a gyereket? (történet lásd tovább. )

Figyelt kérdés

A majdnem 3 éves gyerkőc teljesen lehetetlenül viselkedik velem is és az apjával is. A korábban működő rendszerünk összeomlott, MINDEN apró dologért minimum ellenkezik vagy óriási hisztériát, nyávogást rendez. Délutáni alvás a "fénypont". Ma is pl szétrámolta az egész szobát, miután megbeszéltük, hogy szépen elpihen és akkor délután játszótér / csavargás, stb.

Azóta vannak ezek az igazán "gonosz" kis dolgai tényleg minden téren, amióta itt voltak egy napig az apámék, és teljesen megbolondították, hogy mindent (beleértve az életveszélyes kategóriát is mint forgalmas út mellett zebránál kezet elengedni, ugrálni...) megengedtek neki, ha szóltam, én voltam a csúf meg a gonosz, és a gyerek előtt oktattak ki, hogy hogy is kéne nevelni.

Túlzok, ha azt gondolom, hogy még mindig ennek a levét iszom és valóban lehet egy nap alatt tönkrevágni amiért sokat küzdöttünk, hogy működjön vagy csak véletlen egybeesés? Mit gondoltok?


2013. szept. 16. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát lehet.Bár tényleg fura hogy egy alkalom elég volt.A gyerkőcöt nagyon komolyan vedd elő és beszéld meg vele újra a szabályokat.Akár mond el hogy nem a tata a főnök te mondod meg a frankót.Apukád meg ne menjen egy darabig:)
2013. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egybeesés. A gyerekek újra és újra fölmérik, hogy meddig mehetnek el. Majd megtanulja, hogy amit papával lehet azt apával és anyával nem. Nem más ez nála mint kőkemény tanulási folyamat. Most újra előjött nála az "anyuéknál meddig lehet elmenni" időszak. Hamarosan helyreáll minden a régibe. Ne aggódj. :)
2013. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Apámnak már elmondtam, hogy nem kéne ezt csinálni... kb megsértődött, ennyit tudott. Igazából már régebben is az volt, hogy miután találkoztak, és rá volt hagyva minden, én meg le....szva, meg volt vadulva. De ennyire még sose, hogy hetek óta teljesen kezelhetetlen. Korábban azért pár nap alatt helyreállta a rend. Lassan megőrülök :(.
2013. szept. 16. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!