Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szólnál ha az alábbi...

Mit szólnál ha az alábbi történet (amatőr gyámügyes :-D ) esne meg veled, elnéznéd a tévedést, vagy felháborodnál esetleg nevetnél rajta?

Figyelt kérdés

Éjszakás műszakom után éppen aludtam ,a kislányom (akit örökbefogadtunk újszülöttként) bölcsődében volt ,egyszercsak csöngetnek,kimegyek megkérdezem az ismeretlen hölgytől ,hogy miben segíthetek ,majd közli,hogy a gyámügytől jött ellenőrzésre. Igaz én vagyok xy-né ?Mondom igen én .Nagyon csodálkoztam ,hogy hozzánk,hiszen úgy tudtam,hogy az örökbefogadásoknál nincsen utánkövetés .

Megkérdezte,hogy hol van a gyermekem ,mondom neki,hogy nincs itthon,hanem bölcsődében van,mert én meg éjszakásból jöttem és ma is éjszakás leszek muszály aludnom.Közli,hogy nem is tudta ,hogy dolgozom .

A férjem felől érdeklődik,mondom neki,hogy ő sincsen itthon külföldön dolgozik kb két hét múlva jön haza közli,hogy ő úgy tudta ,hogy börtönben van !!!??? ,mondom neki,hogy akkor kihez is tetszett jönni ,mert itt már több dolgot nem értek és akkor kiderült ,hogy két utcával odébb lakik egy ugyanilyen nevű férfi mint a férjem és ő az utcát nem is nézte csak érdeklődött az emberektől ahogy leszállt a vonatról,hogy merre lakik xy és ők azonnal mutatták a mi házunkat .

Azért jött vonattal,mert nem mert elindulni autóval .

Végül tisztáztuk a félreértést,elnézést kért,pironkodott és hozzátette,hogy bárcsak ilyen családokhoz kellene járnia mint mi vagyunk,csodálkozott is rajta ,hogy ilyen jó körülményeink vannak .


2013. jan. 22. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tévedni emberi dolog. Nem sértett meg téged, nem tett semmi rosszat, így nincs okod a felháborodásra, szerintem. Mosolyognék egyet, és aludnék tovább, nem csinálnék ügyet belőle a helyedben.
2013. jan. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
bosszús lennék, hogy felébresztett, majd nevetve mesélném a sztorit az ismerősöknek
2013. jan. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tévedni emberi dolog, de az elég nevetséges, hogy meg van a cím és az utcán az embereket kérdezgeti. Én nevetnék rajta.
2013. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha nem velem történik el sem hinném másnak ,nagyon komikus volt a helyzet amikor ráébredt a hölgy ,hogy nem annál a családnál jár akiket eredetileg keresett.

Addigra már túl voltunk egy teán :-).

2013. jan. 22. 11:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul ilyen. Nem húznám fel magam rajta, elkönyvelném félreértésnek. Viszont az első hirtelen reakcióm az lenne, hogy: ezért kellett felkelnem?
2013. jan. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom egészen más a stori, de egyszer lebeszéltünk egy ingatlanossal egy időopontot, helyet. Megálltunk, ő beszállt, és máris indultunk házat nézni. Én mondtam a hölgynek, hogy egészen máskép néz ki, mint a képen. Még mondta is, hogy igen, más a haja, biztosan azért. Aztán elkezdett magyarázni, hogy ilyen meg olyan házat nézünk meg, ami teljesen elletétes volt azzal amit mi kértünk. Végül pár perc múltán kiderült, hogy rossz autóba szállt be, visszamentünk a ki ingatlanosunkért :)


Simán benéznek emberek dolgokat, és mostmár naponta találkozok hasonlóval :)

2013. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem húznám fel magam rajta, hacsak nem azért mert felkeltett. De megesik az ilyesmi, annyira nem nagy hiba, szegény biztos baromira izgul az ilyen látogatásokkor, ki tudja milyen családokhoz kell kimennie, lehet hogy nem mindenhol részesítik szíves fogadtatásban..
2013. jan. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szélhámos? Biztos, hogy a gyámügytől jött?
2013. jan. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!