Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesnek még lehet kapni 2...

2 évesnek még lehet kapni 2 részes overált? Vagy már inkább sima télikabátot vegyek neki és külön meleg nadrágot?

Figyelt kérdés
Hol lehet kapni ilyeneket?
2013. szept. 19. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
felnötteknek is lehet ilyet, még egybe overállt is. pl siruhák.
2013. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a C&A-ban ill. a Skálában vettünk tavaly ilyet, de nagyobb áruházak gyerekrészlegén biztos lehet kapni (max. érdemes előtte odatelefonálni, van-e méret lányosban/fiúsban). Szerintem még oviban is elkél télen egy vízhatlan nadrág, aminek alá lehet még öltözni. De lehet kapni olyat is, hogy esőnadrág - az béleletlen és szintén rávehető másik nadrágra.
2013. szept. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos lehet kapni, de én kabát és kantáros overál párti vagyok. Szerintem sokkal praktikusabb. Az overálból nagyobbat vettem egy mérettel és a pántot a legkisebbre állítottam, az alja gumival össze van húzva, azt ráhúzom a csizmájára és így 2 szezont is kibír majd (tavaly télen vettem, akkor volt 1 éves a lányom és idén is jó lesz még rá, pont most néztem)

Másrészt pedig autóban is sokkal praktikusabb, csak lekapni róla a kabátot, mert egyébként nem biztonságos bekötni őket..

És egyébként Auchanba, Lidlben és Aldiban szoktam ilyeneket venni, mert nagyon jó árban vannak, és jó minőségűek (Auchanban azért kell szűrni őket, van vacakabb is :D )

2013. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kislányomnak van ilyen is meg olyan is ,mind ketött szeretjük ,kantárus nadrágot a lidlben vetem ,a egyberészest ,astikidsben .
2013. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én 2 éves ikreimnek van normál téli kabátjuk+ bélelt farmer, amibe megyünk erre-arra. És venni fogok nekik 1 részes overált, amiben majd szánkóznak, játszanak a hóban. Annál jobb nincs is, biztos nem megy be a derekukhoz a hideg, a hó.
2013. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a Severbe láttam tavaly sokat.
2013. szept. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!