Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen kezdett el...

Mennyi idősen kezdett el gyermeked éjszakánként a szülői ágyba vándorolni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb. 2,5 éves korától, akkor tudott kimászni a rácsokon. Igaz, mi előtte is simán magunk közé vettük, ha úgy alakult, szóval nem rázott meg különösebben.
2013. szept. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2,5 éves eddig egyszer sem akart köztünk aludni. Amikor beteg volt, akkor is nekem kellett hozzá menni. Most egyik napról a másikra változott. Nem rázott meg, csak meglepett. Gondolom, minden kisgyerek vándorol éjjel.
2013. szept. 21. 15:27
 3/8 anonim ***** válasza:
22 hónapos korától kezdve. Akkor cseréltük le a kiságyat rendes ágyra.
2013. szept. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sose csináltam ilyet gyerekként.
2013. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3 Három éves volt, amikor autóbalesetünk volt. (Mi voltunk a vétlen fél). Mivel pszichésen nagyon megviselték az események, közénk vettük. Előtte soha nem jött, azóta viszont rászokott és átvándorol, de mi nem bánjuk! Egy ilyen eset után sok mindent másképp értékel és él meg az ember.....
2013. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az volt a megszokott, míg kisebb volt, hogy a reggeli első tépszer aztán kakaó után maradhatott a mi ágyunkban.Most 2.5 éves, és olyan tökéletesre fejlesztette az ágyunkba szökést, hogy sokszor hajnalban arra ébredek, hogy már ott van :-) . Sosem szerette a kiságyat, ha éjjel felébredt sokszor hagytam aludni köztünk, csak aludjon.Most már van saját ágya és szobája, de amint felébred éjszaka, már jön is át hozzánk.És úgy már az avás sem kényelmes már, hisz már nem kisbaba, szóval azon vagyok, hogy leszoktassam róla...
2013. szept. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 évesen naponta jött éjjel,aztán egyre ritkábbal lettem,most 4,5 éves és van hogy 1 hónapig nem jön át,aztán egyszer valamiért elkezdi,jön megint 1 héten egyszer kétszer aztán megint nem.
2013. szept. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fiam 4 éves, de még soha nem jött át magától, ha felébred mindig szól hogy menjek oda és inkább én fekszek mellé amíg vissza nem alszik. Én azért szoktattam így, mert egyszerűen nem tudok aludni, ha ott van mellettem. Olyan néha van, hogy felébred és szól hogy át akar jönni, ezt reggel felé meg is engedem, de éjszaka nem, mert én is aludni szeretnék.
2013. szept. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!