Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Születésnapi menű?

Születésnapi menű?

Figyelt kérdés
2 hét múlva lesz iker fiaim 3. szülinapja. Jönnek gyerekek és felnőttek (barátok, család). Eddig mindig főztem valamit, de most nincs kedvem,annyi emberre teríteni,mosogatni, viszont szeretnék valamit tálalni, amit pl. a kanapén, tányéron el lehet fogyasztani. Hogy ne csak süti és torta legyen,hanem valami sós. Nem pogácsára gondolok, hanem valami komolyabbra. Pl. virslivel töltött pékkifli. De több ötletem nincs! :(
2013. szept. 22. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Bemész a helyi pékségbe és kérsz nyer kenyértésztát,otthon pizzát csinálsz belőlle!Csak egy kis sonka-kukorica-sajt betolod a sütőbe és kész.Meleg,laktató,olcsó,gyors!!!!
2013. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyer=nyers
2013. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

vegyél zsúrkenyeret,és csiálj változatos szendvicseket

csinálj tojáskrémet,padlizsánkrémet,ezek nagyon finomak kenyérrel,meg hagyományos szalámi+főtt tojás,reszelt sajt,piros arany

ha szeretitek a csírát,vegyél egy doboz hagymacsírát,és rakj pár szálat a szendvicsekre,isteni finom,és nagyon egészséges.én nem vagyok egészségmániás,meg bioőrült,de egyszer a szomszédban ettem tojáskrémes szendvicset,amin póréhagyma csíra volt,és isteni volt

esetleg a felnőtteknek lehet egy kissebb bőségtál,kolbász,szalámi,tepertő,sonka,sajtok ,zöldséget felszeletelve,gusztusosan elrendezbe zsúrkenyérrel

2013. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most volt kisfiam szülinapja.Én fasírtot csináltam, tészta salátát, meg pogácsát.Plusz ugye a torta.

Mindent kiraktam az asztalra vettem műanyag tányért, evőeszközt, poharat és svédasztal volt.

2013. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aldiban, Lidl-ben lehet kapni levelestésztát, szeleteltet, azt rengeteg mindennel meg lehet tölteni, pl. gesztenyepüré, lekvár, sajt, sonka, virsli stb. Vagy csíkokra vágod, megtekered, megszórod szezámmaggal vagy reszelt sajttal megsütöd, és csinálsz hozzá krémeket (sajt, avokádó, túró stb.), mártogatósnak szuper.
2013. szept. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!