Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Geomag karácsonyi ajándék ak?

Geomag karácsonyi ajándék ak?

Figyelt kérdés

6,5 éves az unokaöcsém. Ez a "megrendelt" karácsonyi ajándéka tolunk. Én siman megvennem neki, de a Férjem "hisztizik", mert szerinte semmire nem jo a játék. Vegyünk neki legot.


Egyreszt mindig azt kap, ez mar a 634875. legoja lenne, masreszt nekem edesmindegy, hogy mit veszünk az alkalmakra. Mindig orom latni, ahogy meglátja mit kap tolunk. Nekem meg ez a fontos, a többi nem.


2013. szept. 22. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez értelmes, jó játék és lehet vele építeni. Nem olcsó, az igaz. :) De ha megtehetitek, miért kellene lego, ha nem azt szeretne? Csalódjon a srác, mert a férjednek ez a játék nem tetszik?
2013. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy a férjed még sosem látott Geomag-et közelről :) Nálunk eddig ahány felnőtt keze ügyébe került, senki nem bírt ellenállni, és a gyerekekkel versengve építkeztek.

gen, látszólag semmi "értelmeset" nem lehet építeni belőle, "csak" mindenféle alakzatokat, de remekül fejleszti a térlátást, fantáziát. És ha minta után akarsz felépíteni egy-egy alakzatot, akkor bizony néha alaposan meg kell dolgoztatnod az agyadat. Szóval amit a lego tud, azt mind tudja a Geomag is. És nagyon élvezetes vele játszani.

Én azt mondom, szuper, hasznos, fejlesztő és élvezetes ajándék lenne a Geomag, ne hagyd magad eltántorítani!!!

Nekünk már 3 készletünk van, a lányaim 4 és 7 évesek, évek óta megvan a játék, és most ők is fűznek bővítésért, szóval lehet, hogy nálunk is ezt fogja hozni a Jézuska.

2013. szept. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont a minap nézegettem, hogy milyen jó lenne a négy éves fiamnak. Szerintem tök jó játék. Vegyél a férjednek is egy dobozzal és majd rájön, hogy milyen jó.
2013. szept. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nemsokara 4 eves a kisfiam es ket honapja orokoltunk nagyobb unokatesotol geomagot. Igaz nagyobb kortol ajanlott ami nekunk van de a kisfiam egyenesen imadja. A ferjemmel egyutt epitgetik de magaban is elvan vele akkar 40 perci. Nekunk az a fajta van meg amibol autokat meg urhajot is lehet epiteni es vilagit a sotetbe. A fiam agya melle este mindig oda kell tenni valamelyik szerzemenyt amit aznap epitett, hogy vilagitson. :) Szerintem nagyon de nagyon szuper jatek. Nekunk ez a fajta van meg:

[link]


[link]

2013. szept. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Iszonyat jó játék, ahogy a LEGO is, és ugyanúgy fejleszti a gyereket. Mi is vettünk valamelyik éven rokon gyereknek. (majd a sajtunk is kap, ha akkora lesz) Tudom, nem szép dolog, de előtte kibontottuk, és napokig játszottunk vele. Nem bírtuk megállni.
2013. szept. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jóóóóó játék!!! ÉN ezt vennék- bár a legót is nagyon szeretem!

(5,5; 3 és 1,5éves fiuk anyukája)

2013. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!