Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha lenne itt Magyarországon...

Ha lenne itt Magyarországon Mikuláskor egy olyan hely ahol hasonlóan a Lappföldi mikuláshoz minden a gyerekekről szólna ti elmennétek oda?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok amikor a télapó a plázában ül és oda lehet menni.
2013. szept. 23. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van ilyen: Nagykarácsonyban.

Mi még nem voltunk, mert túl messze van a gyerekeim korához képest.

2013. szept. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy lappföldi út kb 200 ezer/fő és 2-3 nap.Ez nagyon sok pénz sajnos...
2013. szept. 23. 12:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagykarácsonyban.

De ovodák, iskolák rendeznek télapó ünnepséget.

Èn azt gondolom , hogy 6 év alatt ez pont elég a gyerekeknek, föleg, hogy aztán jön a karácsony is. nagyobb gyerekek meg már nem hisznek benne.


Persze egy út szép lehet, és mi biztosan 1x elmegyünk a gyerekekkel ha nagyobbak leszünk. De nem feltétlen van szükség erre minden évben.

2013. szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miskolcon van ilyen, vagyis pontosabban Lillafüreden, Mikulásvonat. Kisvonat megy Lillafüredre Miskolcról, szépen kivilágítva, kidíszítve. Krampuszok a kísérők a vonaton, akik végig beszélgetnek a gyerekekkel és tanítanak kis dalocskákat az út alatt. Fent mesealakok várják a gyerekeket (tavaly Süsü, Shrek-Szamár-Fiona, Hupikék törpikék, Pinokkió, Dr. Bubó és még nem is tudom kik voltak, egy interaktív mesejátékban (bevonják a gyerekeket is) lehet eljutni a Mikuláshoz, aki a végén a kincsesládájából kiosztja a csomagokat. A tavaly 3 éves fiam is nagyon élvezte, még mindig emlegeti, idén is biztos visszük.
2013. szept. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én voltam Lappföldön a Mikulásfaluban. Nagyon jó program, de azt nem mondanám, hogy minden a gyerekekről szólna...
2013. szept. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi még nagykarácsonyba se tudtunk eljutni mert messze van nekünk .
2013. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Okés, én Finnországban éltem. Szóval nekem az volt akkor a közeli. Most mindent megtennék, azért, hogy visszamehessek. Így hip-hop sajnos nekem is nagyon messze van.


Hidd el egyszer el fogtok oda jutni. Nagyon-nagy élmény felnőttként is. Én 17 évesen voltam ott.

2013. szept. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az iskolában meg az óvodában volt ilyen, de én nem szerettem odamenni, kifejezetten féltem a Télapótól gyerekkoromban.
2016. nov. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!