Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha van vízálló/hótaposó...

Ha van vízálló/hótaposó csizmája a 2-3 évesednek, akkor is kell szerintetek egy sima, úgymond átmeneti bakancs? Vagy milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Jelenleg sportcipője van, egyenlőre ez meg is fele. Most katunk egy elefanten csizmát, de akkor vegyek még neki egy másik csizmát is, ami nem kifejezeztten hótaposó?
2013. szept. 23. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Én ennyi idősen mindig csak egy csizmát vettem,minek még egy mellé? Vettem egy Elefanten vizálló csizmát és kész. Igy is olyan volt tél végére,mintha új lenne,akkor meg felesleges 2-t venni.
2013. szept. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly vettem a fiamnak egy szőrme bélelt Salus bakancsot a száraz hideg időre, és egy hótaposó csizmát, ha nagy lenne a hó. Totálisan felesleges volt. Idén egy vízálló, bélelt, magas szárú, vastag, recés talpú bakancsot vagy csizmát fog kapni.
2013. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok,nekünk pl tavaly ilyen csizmánk volt,igaz itt bakancsnak van nevezve,de minden évben ehhez hasonló csizmát veszünk,mert ez vizálló és könnyű tisztitani, az ilyen tökéletesen megfelel ,ebből elég 1 is :)

[link]

2013. szept. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De jó, már megőrűltem, hogy mennyi fajta cipő van...Közben meg tudom, hogy kinövik, meg van, hogy csak párszor veszi fel...

Nekünk az a hótaposós fajta elefanten van, az az igazi csizma.

Köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 24. 11:25
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, pont ilyenre gondoltam, mint amit az első válaszoló linkelt
2013. szept. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!