Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj, ha szandál helyett...

Baj, ha szandál helyett átmeneti cipőt veszek lányomnak?

Figyelt kérdés

Úgy is zokniba vannak nyáron a szandálban is és ezért gondoltam az átmeneti cipőre! Biztonságosabbnak tűnik, mivel nem veri be a lábujját, nem izzad bele úgy, meg itthon, a kertbe, nem adok rá cipőt... Mit gondoltok?

erről lenne szó egyébként!

[link]


2013. márc. 16. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nyáron 35 fokban ez baromi meleg, nem beszélve arról, hogy nyáron ebben könnyebben lesz gombás a lába
2013. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De miért kell szandálba zoknit adni nyáron? 30-35 fokban is? Pfff, szegény gyerek! Járjon mezítláb vagy szellős szandálban, természetesen zokni nélkül, mi ilyeneket viseltünk:


[link]


vagy ilyen


[link]

2013. márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fiamnak sem volt szandálja tavaly az 1-2 éves kora közötti nyáron, hanem egy vászon tornacipője, amit néha beraktunk a mosógépbe és amit vékony pamut titokzoknikkal hordott a kánikulában. Nekünk bevált, kevésbé lett koszos a lába és gomba-problémánk sem volt még soha. Egyéként elég poros, kutyakakis környéken lakunk, én is sem szeretek szandálban, papucsban járni - csak itthon, de itthon meg mezítlábalunk :)
2013. márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Belegyullad a lába. Ez tavaszi/őszi cipő, nem nyárra való.

Jó szandálhoz nem is kell zokni.

Nem veri be a lábujját a szandálban sem, abban is lehet motorozni, semmi baja nem lesz.

Nehogy már ezt add rá 40 fokban szegény gyerekre.

Te is zárt cipőben mászkálsz a nagy melegben, nehogy beverd a lábujjadat????

2013. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább ilyet: (ne a márkát nézd, biztos siesában is van hasonló)


[link]


Én ilyet adtam a fiamra az első menős nyarán (persze fiúsban). Én zokni nélkül is adtam. Aztán a következő nyáron adtam rá nyitott orrút, hááátt.. a játszón minden mp-ben leült, mert "van valami a cipőmben, kiszedem".... csúcs... bár ebbe is belemehet a kavics.


Szerintem is meleg nyáron az a cipő, amit linkeltél, az tényleg tavaszi, vagy nyáron a hűvösebb napokon úgyis rá tudod adni.

A gyerekeimnek mindig van tavaszi zárt cipőjük (nem is ennyire nyitott) nyári nyitott szandál, meg a fentihez hasonló is. (vagyis a fiamnak, a lányom még cska 7 hónapos...

Ha egy szezont bír akkor egy szezont bír... nem lehet mit tenni, a gyerkőcnek nő a lába (is).

2013. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!