Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki kell venni a manduláját....

Ki kell venni a manduláját. Kit ajánlotok, és kit nem a Heimpálba?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi Dr. Lörincz Anikóhoz járunk,mind 2 gyerekemnek ő vette ki az orrmanduláját,hozzá is járunk vissza.Ezen a területen a Heim Pál összes orvosa jó szerintem
2013. szept. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dr. Benedek Pálmát ajanlom. Es a Heim Pál kórház fül orr gégészeten dolgozok is nagyon kedvesek, segítőkészek. Az én kisfiamnak a doktornő vette ki sz orrmandulajat, viszont ismét horkol ugyh kertem a doktornőhoz ismét időpontot!!!! A Lőrincz doktornővel is találkoztunk mar, o is normalis volt velunk.
2013. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pálma Nénihez mentunk. Nagyon tundéri volt. Köszi a válaszokat! Még egy kérdés utolso valaszadohoz...ha lehet. Megyunk mutetre, hogy lehet bentmaradni vele? Mit kell vinni?
2013. szept. 26. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, bent lehet maradni a gyermekeddel. Fizetni kell érte valamennyit, mar pontosan nem emlékszem, talan 3000 körül. Ha tudsz akkor ne egyedul Menj, mert a befizetést egy másik épületben kell intezni. Egy szobában 2 gyerekagy,es 2 vendegagy van. Hűtőt tudod használni, én vittem a Kisfiamnak kremrurot,joghurtot (csakis vilagos szinut, pirosat ne)teát adnak, de én vittem innivalót is. A műtét kb 30 perc,előtte kapnak a gyerekek bátorítót,amitől nagyon vicces dolgokat tudnak mondani, csinálni. Aztán a műtét utan kb masfel-2 ora volt nálunk egy,picit sírdogálos, de igazából mivel korán keltünk Aznap a Kisfiam ezt a kritikus időszakot szinte ataludta a kezemben babapozban. Énekeltem neki, es erre elaludt. Aztán miutan felkelt kicsit meg bágyadt,sírós volt, de abszolút nem volt vészes.delutan pedig sokat játszottunk.ha tudsz vigyél be neki laptopon meseket. Én vettem par zh puzzlet,es azt rakosgatta. Mindenkeppen ülős játékokat vigyél, nem tudom mennyire nyugodt a gyermeked,az enyém egyaltalan nem, de szerencsére megértette h most nem szabad szaladgálni. Másnap hazamehettunk.1 héttel később kontrollra kellett menni, de én már a Dr.no maganrendelojebe kértem időpontot. Ha bármi kerdesed van irj nyugodtan
2013. szept. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!