Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érzékeny bőrre milyen folyékon...

Érzékeny bőrre milyen folyékony szappant ajánlotok?

Figyelt kérdés
Oviba kéne, már két gyerek ekcémás kezű, köztük az az enyém is. Amúgy mitől lehet ez?
2013. márc. 1. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:

A hidegtől is lehet!

Esténként be kéne kenni neki krémmel, meg minden kézmosás után!

2013. márc. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 liony20 ***** válasza:
szijja az én fiam is ekcémás volt de nagyon sokat segített a babe omega tusfürdő és testápoló csak annyi a baj vele hogy iszonyatosan drága összesen a kettő 8 000ft volt... de viszont 2 hónapja vettem mert annyira minimálisat kell használni belőle nagyon ajánlom neked megéri azért ezt a busás árát... és ténleg a hidegtől is lehet... száraz levegő
2013. márc. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Oviba vinné, olyan kéne ami jó de nem nagyon drága mert nem mindenki tudja kifizetni.
2013. márc. 1. 10:15
 4/7 liony20 ***** válasza:
én sem tudnám kifizetni de azért szántam rá mert 3-4 hónapig tart ha olcsóbbat veszel minden hónapban ugyanott tart az ember... de megértelek... kérj az orvosodtól egy receptet mert van kikevert krém is 1800 ftért A vitaminos azt is használtunk bár az önmagában nem volt elég a bőrnek...
2013. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)!
2013. márc. 1. 15:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi télen fürdetésre a hidrofil nonionos patikai krémet használjuk, az nagyon jól hidratál. Plusz erősebb kézkrém, esetleg shea vaj jó lenne a kezére.
2013. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Pont, hogy a folyékony szappantól, tusfürdőtől lesz ekcémás a gyerkőcök bőre. Nem veszik komolyan a szülők, pedig ha a krémmánia oldalán utánaolvasnának, láthatnák, hogy mennyi szárító és rákkeltő vegyszert tesznek még a gyerekeknek való termékekbe is. Tudom, hogy egy oviba számít nagyon az ár is. Ha gondolod én kézmosásra tudok ajánlani szappanokat. Mennyiségtől függően tudunk alkudni is. Én ezeket viszem be a kisfiam bölcsijébe, ezzel mosnak ők is kezet, meg a felnőttek is, és semmi baja egyiknek sem, sőt az egyik kisfiú ekcémája is rendbe jött. Keress privátban, ha érdekel. (természetes juhtej szappanok- emanufaktúra)
2013. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!