Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen Gyerek tablet való egy...

Milyen Gyerek tablet való egy 4 évesnek?

Figyelt kérdés

Egyáltalán semmit nem tudok ezekről a készülékekről,de mindenképp szeretnék venni egyet a fiamnak.

Valami olyat amin vannak jó kis fiús játékok.


2013. szept. 25. 17:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
Már ne is haragudj kedves kérdezö,de szerintem egy 4 éves gyereknek semmilyen tablet nem való.Inkább vegyél neki valami fejlesztö játékot.
2013. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%

Műszaki boltban dolgozom,és van egy 5 éves fiam igy kezdem.

Nincs tabletünk.Viszont sokan vesznek a gyereknek,mondván hogy ezen néz mesét,meg haladni kell a korral....hát nem osztom a véleményüket.

Gyerektablet nincs,max olcsó kategóriájú,na de az olyan is...10böl 8 selejtes.

Játék pedig az van rajta amit telepitesz neki.

2013. szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%
Mi az a gyerek tablet? Létezik ilyen? Véleményem szerint egy 4 éves gyereknek nem kell...
2013. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%

Ilyet meg nem hallottam...

Nekem van egy concord 16gb-s tavaly kaptam...

Amint kezbe vettem Fiam helybol jott kivette a kezembol... Kb 10-15 alkalommal... Azota nem erdekli, de engem se... Meg ez nagyon gyerek cipoben jar 2-3 ev mulva inkabb vennek ilyet!


1 dologra iszonyat jo! 16gb rengeteg mese fer ra! Vettunk a kocsiba fejtamla konzolt, a Parom autoelektronikus megcsinalta, hogy radiorol is szolhasson... Nemetbe mentunk: konzol fel, tablet bele, radio elindit es siman jo!

Erre szuper!

De en mivel rohadt turelmetlen vagyok nekem marha lassu pedig nincs agyonpakolva programokkal!

2013. szept. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 gabszem ***** válasza:
16%
jajj...
2013. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%

5 éves fiamnak van, kb. 3 éves korában kapta. mezei,sima tabletet. Mesék vannak rajta és játékok. Kezdetektől nagyon ügyesen használja, rengeteg fejlesztő játék is van rajta.

Bármilyen megbotránkoztató,de az asztali gépen is játszik, ügyesen keress meséket. Rengeteg betűt megismer és pár mese címet be is tud írni a keresőbe. Sőt még xboxon is játszik, nagyon jó gyermek játékprogramok is vannak.

2013. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%

[link]


Cáfolom hogy nem létezik gyerek tab.

Igaz 7 éves kortól ajánlják, de én ha megtehetném 5 évesemnek ilyet vennék.Illetve van még más gyerektabja is az overmaxnak.

Én mezeit bár némelyik olcsóbb azért nem vennék, mert azért ez bírja a kiképzést leesés szempontjából, a mezei nem biztos.

2013. szept. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
vegyél ugyanolyan márkát, amilyen a mobilja, hogy könnyen tudja szinkronizálni... anyám... mondd, hogy, játék-laptopra gondoltál!
2013. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%

@19:50


félelmetes

2013. szept. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kár,hogy nem lehet like-ot nyomni.10-es nyomtam volna rád egyet!
2013. szept. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!