Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol vásároltok pizsamát a...

Hol vásároltok pizsamát a gyereknek oviba valót? Milyen áron?

Figyelt kérdés
Hány db pizsamára van szükség óvodában?
2013. szept. 25. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én 1600 Ft-ért vettem a kínaiban tök jó minőségű pizsit.
2013. szept. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pizsit a kínaiban.
2013. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kínaiba. 1 elég, nálunk 2 hetente adják haza az ágyneműt mosni.
2013. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget.
2013. szept. 25. 21:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Én kettőt vettem, de egy is elég, mert hetente adják haza mosni. Aldiban vagy Lidlben vettem 1700 Ft-ért.
2013. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rövidet a Lidlben vettem, hosszút a kínaiban. Előbbi talán 1500 körül volt, utóbbi 1000. Mindkét verzióból kell kettő az oviba, minimum egy de inkább kettő itthonra, lehet szorozni...
2013. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Oviba 1-2 pizsi .de én vagy az aldiban vagy a lidben vagy az astikids boltban veszek pizsit .
2013. szept. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 zabmester ***** válasza:

Netről szoktam rendelni, főleg az Ebay-ről, mert ott nagyon jópofák vannak, és potom pénzért. Szóval ha úgy vesszük, olyan, mintha kínaiban vettem volna, mert ezek is onnan jönnek :)

De nálunk az oviba nem is kérnek pizsit, csak a nadrágot leveszik és pólóban, alsógatyóban/bugyiban alszanak, mert nagyon meleg van. Ha mégis kérnek, szerintem akkor is egy-két pizsama elég, mert úgyis pénteken adják haza kimosni (változó, hogy milyen gyakran, egy vagy kéthetente), hétvégén simán ki lehet mosni és megszárad. Plusz egy váltás jól jön, ha valami baleset történne hét közben, akkor másnapra tudjatok vinni tisztát.

2013. szept. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bocsi hogy offolok,de ez nekem olyan fura,hogy pizsi kell az oviba,soha nem hallottam még ilyet.Nálunk nem kell,a benti ruhába alszanak,felül marad,alul pedig a kisgatya/kisbugyi,a nadrágot leveszik.De itt most mindenki azt irta hogy náluk is van piszi.Melyik a gyakoribb?
2013. szept. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-nek: van, ahol még ágynemű vagy tornaruha sincs, máshol meg külön udvari vízálló sárfelszerelést is kérnek... nem egyformák az ovik sem, szerintem ebben a világon semmi furcsaság nincsen. Nálunk van pizsi.
2013. szept. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!