Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet valami baja a gyereknek,...

Lehet valami baja a gyereknek, ha tul sokat fog sirni az óvodába? Pl (lelki, rosszulet)

Figyelt kérdés
3 es fel eves, a fiam.Ma volt az elso nap az ovodaba, de mar ma sirt, mert o nem ismeri a fiukot es nem szereti a gyerekeket, es o nem vitte a vonatjat, es ilyeneket mondot.En is ott voltam, ma csak gyuleseltunk 80 percet az ovoba, es meg is sirt. Lattam rajta, hogy nagyon fel, es ideges... nagyon sajnltam ezert beszeltem az ovonovel, es meg kertem hogy ezen a heten csak 2 es fel orat maradjon ott. Ez deli ovoda, falun van ahol lakunk 8:30-tol 12:30-ig.
2013. szept. 16. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:

sajnos érdemi választ én sem tudok adni, a fiam 5 éves ma kezdett új oviban és detto sírt h ő vissza akar menni a régi oviba mert itt az új oviba senkit nem ismer.... és csak sírt sírt sírt , olyan rossz volt ott hagyni :( viszont ott az ovónő is azt mondta h rossz, persze h rossz, még felnőttnek is ha új helyre kerül...majd megszokja...

Muszáj volt váltani kicsi bölcsibe került és sokára érnénk a gyerekekért és korán kéne vinni..illetve több gond is volt a régi ovival...

2013. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!