Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet Budapesten UZSONNÁS...

Hol lehet Budapesten UZSONNÁS TÁSKÁT venni boltban? (tehát nem neten rendelni) Disney-set vagy mesefigurásat

Figyelt kérdés

#étel #iskola #uzsonnás táska
2013. szept. 26. 15:29
 1/5 SzCJudit ***** válasza:
Úgy emlékszem, Müllerben látta. Igaz nem Budapesten hanem Pécsen, de ez szerintem nem számít :)
2013. szept. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az ALdiban vettem Hello kittyset.Volt verdás is.Micimackósat láttam Tescoban is.Ahhoz van sport kupakos üveg is. Az nagyobb.
2013. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A Müllerben jártam ma, ott csak uzsonnás dobozok voltak, ezek szerint a pécsi jobban felszerelt. Aldit, Tesco-t nem néztem, úgyhogy köszönöm, utána nézek.:)
2013. szept. 26. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a tescoban vettünk angry birds-öst. Volt verdás, hercegnős is. Nem doboz, hanem táska.
2013. szept. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tescoban látam ilyeneket ,verdás hercegnös ,mickey,miniegereset.
2013. szept. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!