Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Karácsonyi ajándékötlet 2,5...

Karácsonyi ajándékötlet 2,5 éves LÁNY gyermeknek?

Figyelt kérdés

Bármilyen meglepő semmi ötletem nincs, hogy mit vegyünk a lányomnak. Sőt, a rokonoknak sem tudok semmi épeszűt mondani...


Nézegettem nyomdát, öltöztetős játékot (ezt a fa lapokból álló, cserélgetősre gondolok), dominót.


Ezen felül mégis mit lehetne még venni neki?

A te lányod mivel játszott ilyen korban?


2013. szept. 30. 17:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg pénztárgép? Vagy az még korai?
2013. szept. 30. 17:53
 2/7 anonim válasza:

Szia.

Nekem a húgom 3 éves és ő egy gyerek konyhát kap majd. Nagyon imád már most főzőcskézni.^^

Ezelőtt kapott az udvarra gyerek házikót,de volt már babaház,és plüss is.Ez attól függ mit szeret csinálni.

2013. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Játékkonyhát tavaly kapott. Szeret vele játszani. Panelban lakunk, így a kerti játékok kilőve :)

Mivel szeret játszani? Mindennel, amit csak lát.

2013. szept. 30. 17:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk vonatos lego duplo lesz idén és kirakó, mert imád kirakózni.
2013. szept. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyöngyfűző, gyurmakészlet. Dominóhoz szerintem még kicsi. Legalábbis az én lánykám 3 évesen is kicsi :-)
2013. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is kislányom is 2 és fél éves, nemrég vettem neki pénztárgépet mert a boltososdi nagyon tetszik neki, meg játék ételek, kirakót is vettem de az nem igazán érdekli, dominóra én is gondoltam, épitőjáték sem érdekli, de az is jó ötlet, öltöztetős baba, gyurma szett, mesekönyvek (kislányom korábban csak a könyveket nézegette, semmi játék nem érdekelte,rengeteg könyve van, trixi könyvek is, ez is jó ajándék), festeni is szeretünk, játék csúszda, szobai, mi most vettünk még libikókát, szintén lehet lakásban is játszani vele, direkt ezért vettük mert mostanában ugra bugrálás a mindene, mozogni, labdázni stb., játék konyha, ezekhez tartozó kellékeket is lehet, turmix gép, mikró, stb., vasaló, nézz szét vaterán pl milyen játékok vannak, onnan tudsz ötleteket szerezni, aztán újat nézel játékboltban vagy áruházakban. Kismotor,ha még nincs, nem jut más eszembe. Foglalkoztató füzet, bár ezekben még nagyon kevés olyan van ami érdekelheti és meg is tudja csinálni. Remélem tudtam segiteni.
2013. szept. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, az egyik is-t véletlen irtam:-) Tehát a kislányom a 2 és fél éves(én nem):-))
2013. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!