Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lábfájós gyerek! 4,5 lesz...

Lábfájós gyerek! 4,5 lesz hamarosan. Sokat fáj térd alatt mindkét lábszára. Éjjel is felébred sír. Van más is hasonló helyzetben? Milyen sürün fáj a gyermekednek a lába?

Figyelt kérdés
Voltunk nyáron ortopédián. Röntgen is készült. MInden ok a lábával. Azt mondta a doki növekedési fájdalom.
2013. szept. 30. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt az öcsémnel anno es most egész nyaron a 3, 5 eves lanyomnal! 2-3honapig tartott!
2013. szept. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gyerekkoromban nekem is gyakran fájt,mindig este. anyum azt mondta,hogy növök :D nem tudom igaz volt,e de tényleg azon a tájékon fejeződött be,amikor megálltam a növésben :)
2013. okt. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lányomnak a térd mögötti rész fájt egy darabig. Nem sűrűn, 1-2 hetente egyszer, de volt, hogy sírt, annyira. Mi is voltunk ortopédián, neki lúdtalpa van (volt), írtak fel sajkabetétet, azt csináltattuk meg és amióta azt hordja (ovis szandáljában) azóta nincs ilyen. Te gyerkőcödnek a talpával is minden rendben van? Nem lúdtalpas?
2013. okt. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem mondta a doki. Kérdeztem tőle kell e neki betét vagy supi cipő azt mondta nem.

De a hétvégén neki is egyszer fájt a térdhajlata, nem ott ahol szokott. Azt hittem megrándult neki, alig bírt ráálni egyik percről a másikra történt aztán pihentette kicsit addig mesét nézett és utána délután már futkározott na aznap éjszaka sírt nagyon az alsó lábszárai miatt.

2013. okt. 1. 13:30
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Amugy a lányodnak laikus szemmel is látható ludtalpa volt? Megnézem neki ha hazajön ma a kisfiam.

2013. okt. 1. 13:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, látható a lányomnak.
2013. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Picit befelé dől a bokája és oldalt az a rész, ami normál lábfejnél íves, neki nem az (bár ebben tényleg laikus vagyok, mert nem tudom gyereknél még nem ez-e a normális).
2013. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A 2,5 éves lányom lába ilyen ő kapott supinaló cipőt.
2013. okt. 1. 14:40
 9/9 anonim ***** válasza:
nekünk is volt, de korábban, kb 3 éves kora körül, akkor nagyon sokat fájlalta, mindig csak este meg éjszaka, én is megnézettem, és növekedési fájdalmat mondtak nekünk is, neten is utánaolvastam, és bizonyos életkorokban jelentkezik
2013. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!